Paket24 Premijer liga, skupina B, 5. kolo, 02.10.2024, 19:30 h
Dubrava 26:41 Nexe Našice
Nexe Našice

Nexe do rutinske pobjede i ostanka na stopostotnom učinku

Petar Jenjić • srijeda, 02.10.2024.

Rukometaši Nexea slavili su na gostovanju kod Dubrave s visokih 26:41 i tako ostali na maksimalnom učinku nakon pet kola...

Srijeda je donijela jednu utakmicu petog kola rukometne Premijer lige. Nije bilo prevelike drame, Nexe je slavio na gostovanju kod Dubrave s 26:41 i ostao stopostotan u skupini B.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Odmah je Nexe preuzeo glavnu ulogu i poveo s 0:3, a imao je tijekom prvog poluvremena i osam golova viška. Nakon 30 minuta igre Našičani su vodili 14:20.

Nastavak susreta nije ponudio preveliku promjenu, Nexe je ubrzo stigao i do dvoznamenkaste prednosti, a do kraja je samo ostalo pitanje kojom će razlikom slaviti.

13 igrača Nexea upisalo se u strijelce, a prvo ime momčadi bio je Tin Lučin sa šest pogodaka, po četiri pogotka dodali su Mislav Grgić, Gal Marguč, Aleksandar Bakić i Luka Moslavac. Vratari Moreno Car i Mihailo Radovanović obranili su 11 lopti.

Prvo ime Dubrave bio je Ivan Barbić s devet golova, šest pogodaka dodao je Martin Tomšić. Osam obrana skupio je Tomislav Sladoljevtest