Duje Ajduković dobro krenuo, ali ipak upisao poraz u četvrtfinalu u Alicanteu

Branimir Korać • petak, 04.10.2024.

Duje Ajduković nije uspio izboriti prolaz u četvrtfinale Challengera u Alicanteu. Zaustavio ga je Poljak Kamil Majchrzak iako je Ajduković uzeo prvi set...

Šesti nositelj Challengera u Alicanteu, Poljak Kamil Majchrzak, bio je koban za Duju Ajdukovića u četvrtfinalu Challengera u Alicanteu.

Igraj na mečeve turnira u Alicanteu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon nešto manje od dva sata igre, Majchrzak je proslavio pobjedu i izborio mjesto u polufinalu gdje će igrati protiv Martina Landalucea ili Huga Greniera.

U prvom setu Ajduković je bio bolji protivnik, imao je šest break prilika tijekom seta prije nego je iskoristio sedmu kod 4:4 i tu došao do prednosti te ubrzo i seta.

U drugom setu Ajduković se odmah našao u zaostatku 3:0, imao je priliku kod 3:1 kada je došao do 0:40, ali nije to iskoristio i drugi set pripao je Poljaku.

S pet uzastopnih gemova u trećem setu Majchrzak je došao do 5:1 i tu je priči bio kraj.