Marseille 1:1 Angers
Angers

Podbačaj Marseillea i domaći kiks protiv fenjeraša

Branimir Korać, HINA • subota, 05.10.2024.

Trebao je to biti lagan dvoboj za Marseille, ali ispalo je drugačije. Na početku sedmog kola ugostio je fenjeraša Angers i upisao samo remi 1:1...

Nogometaši Marseillea nisu uspjeli svladati posljednjeplasirani Angers u prvoj utakmici sedmog kola francuskog prvenstva koja je u petak odigrana na Velodromeu, a završila je rezultatom 1:1.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jonathan Rowe je u 51. minuti doveo domaću momčad u vodstvo, tri minute poslije je Farid El Melali u 54. minuti iz slobodnog udarca pogodio za 1:1.

Obje su momčadi utakmicu završile s desetoricom igrača. U 26. minuti je isključen branič Angersa Lilian Rao-Lisoa zbog preoštre igre. No, samo pet minuta je Marseille imao igrača više, jer je u tom razdoblju dva žuta kartona uspio zaraditi Neal Maupay.

Marseille je u sedam nastupa osvojio 14 bodova i na trećem je mjestu, a ima dva boda manje i utakmicu više od vodećeg dvojca, Paris Saint-Germaina i Monaca. Angers je i dalje jedina momčad u ligi bez pobjede te se s tri boda nalazi na zadnjem mjestu. test