74'
Mario Rac
Susret počinje u 13:50 sati.
1' Kreće utakmica.
10' Deset minuta igre je iza nas. Za sada smo bez pravih, konkretnih šansi na obje strane terena.
11'
GOL! Rudeš - Sesvete 1:0
Mrežu je zatresao Đorđe Jovanović. Asistent je Ivan Tomečak.
11'

Naravno, nakon što smo napisali da nije bilo prilika, evo pogotka! Lijepo je Tomečak ubacio na drugu stativu gdje se našao Jovanović i glavom pospremio loptu u mrežu!

12' Pucao je Cruz pored gola.
17' Sesvete su se probudile i više vremena provode s loptom na protivničkoj polovici.
21'
GOL! Rudeš - Sesvete 2:0
Mrežu je zatresao Đorđe Jovanović. Asistent je Franko Sabljić.
21'

Nakon udarca Brajkovića domaći su tražili penal. Sudac se nije oglasio, akcija se nastavila. Sabljić je ostavio loptu za Jovanovića koji je uputio udarac, Savatović nije najbolje reagirao i lopta je ušla u gol!

24'
Žuti karton dobio je Franko Sabljić.
36' Osim pogodaka, nismo vidjeli previše konkretnijih situacija. Samir Toplak može biti zadovoljan igrom svoje momčadi.
41'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Franko Sabljić.
42'

Franko Sabljić zaradio je dva žuta kartona, oba nakon faulova nad Tinom Kulenovićem.

43' Udarac Črnka izvana, ali otišlo je preko gola.
44' Puno nervoze i naguravanja kod klupe Rudeša.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Jurica Jurčec.
46'
Izmjena! Izlazi Jeremiah Oluwaseyi Olaleke, ulazi Domagoj Regetaš.
46'

Kreće nastavak.

50' Bolje je krenuo Rudeš u nastavak susreta.
60' Bez previše događanja u drugom poluvremenu, čekamo pravu šansu.
63' Banovec je pucao glavom, ali ravno u Kralja. Prvi udarac u okvir Sesveta.
64'
Izmjena! Izlazi Toni Gorupec, ulazi Vanja Šare.
64'
Izmjena! Izlazi Tino Agić, ulazi Jaka Korošec.
68'

Velika šansa za Sesvete, ali nema promjene rezultata! Karlo Kralj obranio je zicer gostiju.

69' Udarac Korošeca izvana, brani Kralj. Lopta dolazi do Cruza koji opet puca glavom, ali hvata vratar Rudeša!
70' Banovec puca iskosa unutar kaznenog prostora, ali Kralj još jednom!
73'
Izmjena! Izlazi Đorđe Jovanović, ulazi Jan Doležal.
73'
Izmjena! Izlazi Roko Brajković, ulazi Petar Čuić.
74'
Izmjena! Izlazi Ivan Kukavica, ulazi Boško Bošković.
79' Srbljinović u dobroj poziciji, ali oba njegova udarca završila su u bloku.
80'
Žuti karton dobio je Ivor Ribar.
81'

Banovec puca iz odlične pozicije, ali brani Kralj! Vraća se lopta igraču Sesveta, no vratar Rudeša još jednom brani!

82'
Izmjena! Izlazi Tomislav Srbljinović, ulazi Marko Đira.
82'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Mario Šuver.
88'
Izmjena! Izlazi Ivor Ribar, ulazi Loren Maružin.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Cruz je glavom pucao kraj gola.
90'+4'
Žuti karton dobio je Mario Šuver.
90'+6' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!