BSK i dalje traži prvu pobjedu, Vinkovčani do boda u 97. minuti

Mihaela Bradovski • subota, 05.10.2024.

Odigrana su još tri susreta devetog kola SuperSport Prve NL. Najneizvjesnije bilo je u Vinkovcima gdje se Cibalia u sudačkoj nadoknadi spasila od poraza...

Dubrava je upisala pobjedu 2:0 protiv Dugopolja zahvaljujući golovima u prvom dijelu nakon kojih je zadržala vodstvo i u nastavku susreta.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je dva puta tresao mrežu Dugopolja u posljednjih 20 minuta prvog dijela, prvo je Josipa Bartulića svladao Jan Raužan, a zatim i u 43. minuti Dragan Juranović.

U Bijelom Brdu pogodaka nije bilo i BSK niti nakon devet odigranih kola ne zna za pobjedu. BSK je tako ostao na samo tri boda, ali nije posljednji, dno je preuzeo nakon ovog remija Zrinski koji je u slobodnom padu.

Cibalia je učvrstila status najefikasnije momčadi lige remijem 3:3 protiv Croatije iz Zmijavaca. Bili su Vinkovčani na rubu poraza, ali u 97. minuti došli su do pogotka vrijednog boda.

Gosti iz Zmijavaca odradili su odlično prvo poluvrijeme i na odmoru su vodili 2:0 golovima Mateja Maretića i Domagoja Čuline.

Na početku drugog dijela Ajdin Mujagić smanjio je zaostatak, ali vrlo brzo gosti odgovaraju preko Tomislava Krizmanića i vraćaju se na dva gola razlike.

Nije to obeshrabrilo Vinkovčane koji su ponovno krenuli u potragu za povratkom, smanjili su u 79. minuti iz kaznenog udarca novim golom Mujagića, a onda je u 97. minuti Filip Lišnić donio bod Vinkovčanima.

Siniša Sesar pogodio je s izmjenama, sva tri gola Cibalije postigli su igrači koji su ušli s klupe. test