64'
Izmjena! Izlazi Niko Garić, ulazi David Mateo Mejia Moscoso.
64'
Žuti karton dobio je Karlo Ivanagić.
60' Vukovar je izjednačio! Ubacio je s lijeve strane Alvarez, prvi pokušaj Curcija je obranio, lopta se odbila do Pelka koji iz blizine iz okreta zabija za 1:1.
60'
GOL! Jarun - Vukovar 1991 1:1
Mrežu je zatresao Vanja Pelko.
53' Jarun vodi 1:0! Pranjić je uzeo loptu i poslao je u sam kut za vodstvo, Mandić nije pogodio stranu.
53'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Jakov Pranjić.
52' Kazneni udarac za Jarun, srušen je Abramović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Amar Zahirović, ulazi Karlo Ivanagić.
46'
Izmjena! Izlazi Noel Đurković, ulazi Dario Serra Alvarez.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
45' Minuta nadoknade.
37'
Žuti karton dobio je Noel Đurković.
37' Vratnica! Grdenić je ubacio s desne strane, Tadić puca glavom, a lopta pogađa vratnicu.
29' Odličan udarac Andačića izvana, dosta snažan udarac, ali malo preko grede.
21' Prva velika prilika na susretu, dugačka lopta upućena je prema Pelku koji bježi Cvetku, dolazi pred Curciju, ali vratar Jaruna odlično brani njegov pokušaj.
19' Još uvijek čekamo na prvu priliku na susretu, sda aje Jarun uputio prvi udarac, nije bilo loše, ali je bilo iz zaleđa.
17'
Žuti karton dobio je Karlo Bungić.
7' Bolji ulazak u utakmicu Vukovara koji visoko pritišće i traži pogrešku domaćina.
1' Počeo je susret.
 Jarun je napokon dočekao dan u kojem će igrati kao domaćin u SuperSport Prvoj NL na svom travnjaku. Njegovo igralište nije ispunjavalo uvjete, ali odrađeni su potrebni zahvati i Jarun od danas igra kao domaćin na svom terenu. Prvi protivnik bit će mu lider Vukovar 1991.
Susret počinje u 13:50 sati.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!