SuperSport HNL, 9. kolo, 06.10.2024, 16:00 h, Gradski stadion Varaždin, gledatelja: 7.314
Suci: Duje Strukan (Split), Bojan Zobenica (Velika Gorica), Dominik Benković (Zaprešić)
Varaždin
Varaždin
0:1(0:1) Dinamo
Juan Cordoba 35'
Dinamo
Susret počinje u 16:00 sati.
 U prvom nedjeljnom susretu devetog kola SuperSport HNL-a Varaždin na svom stadionu dočekuje Dinamo. Dinamo u Varaždin dolazi nakon remija u Ligi prvaka protiv Monaca, ali domaćin će učiniti sve da mu pokvari planove i uzme bodove.
1' Počeo je susret.
5' Prva velika prilika na susretu i puno sreće za Dinamo! Nakon ubačaja iz kornera glasvom je pucao Tepšić, lopta pogađa vratnicu i odbija se Zagorcu u ruke.
11' Prvi pokušaj Dinama, Sučić je zaprijetio domaćim vratima, ali Zelenika je bio spreman na to.
18' Korner za Dinamo nakon neuspjelog prolaza Baturine, Baturina je i ubacio iz kuta, ali Torrente nije dobro zahvatio loptu i ona ide pokraj gola.
20' Još jedan korner, ovaj put bilo je opasnije, glavom je pucao Theophile, ali ravno u Zeleniku.
28' Odlična prilika za Varaždin! Lopta se nekoliko puta odbijala na malom prostoru pred kaznenim prostorom Modrih, lopta dolazi do Mamića u dobroj poziciji, ali njegov pokušaj Zagorac brani.
31'
Žuti karton dobio je Ronaël Julien Pierre-Gabriel.
34' Dobra akcija Dinama i prilika za Kulenovića. Dobro su Modri doveli loptu na bok do Ristovskog koji ubacuje za Kulenovića u sredinu, on puca iz okreta, lopta ide malo pokraj vratnice.
35'
GOL! Varaždin - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Juan Cordoba. Asistent je Martin Baturina.
35' Dinamo vodi 1:0! Baturina je dugo vukao loptu, lomio čuvare u kaznenom prostoru i onda ubacio na peterac gdje je sam Cordoba koji glavom postiže svoj prvijenac u dresu Modrih!
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Dinamo vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Vane Jovanov, ulazi Marko Dabro.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Prvi pokušaj u drugom dijelu, Poldrugač s nekih 18-19 metara puca preko gola.
55'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Rog.
56'
Izmjena! Izlazi Juan Cordoba, ulazi Dario Špikić.
61' Dobra akcija Dinama, Sučić se izborio za loptu i povukao napad, dao ju je na desnu stranu za Špikića koji pak šalje loptu u peterac, ali tamo nema Dinamovih igrača.
65'
Izmjena! Izlazi Jurica Poldrugač, ulazi Michele Šego.
65'
Izmjena! Izlazi Dimitar Mitrovski, ulazi Ante Ćorić.
73'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Bruno Petković.
73'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Nathanaël Mbuku.
76'
Izmjena! Izlazi Novak Tepšić, ulazi Frane Maglica.
76'
Izmjena! Izlazi Luka Mamić, ulazi Niko Domjanić.
77' Zanimljiva formacija kod kornera Dinama, nakon nabačaja je pucao Mišić glavom, ali brani Zelenika.
85' Varaždin sada napada i pokušava doći do poravnanja, ali Dinamo dobro stoji u fazi obrane.
87' Stradao je Sučić i ukazuje mu se pomoć, lakat Belcara završio je na njegovoj glavi koja je odmah prokrvarila.
90'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Arijan Ademi.
90' Sedam minuta nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Arijan Ademi.
90'+7'
Žuti karton dobio je Danijel Zagorac.
90'+8' Kraj u Varaždinu, Dinamo odnosi pobjedu 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!