Ostali sportovi

Centrometal tijesno izgubio, Česi bolji od Murse

Petar Jenjić • srijeda, 09.10.2024.

Mursa i Centrometal odigrali su prve utakmice 1/32 finala Challenge Cupa te upisali poraze. Bolji su bili Karlovarsko odnosno Elore...

Odbojkaši osječke Murse izgubili su u prvoj utakmici 1/32 finala Challenge Cupa. Na domaćem terenu igrali su protiv češkog Karlovarskog, četvrtfinalista protekle sezone nacionalnog prvenstva.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatska momčad poražena je nakon nešto više od sat vremena igre s 3:0 u setovima. Prvi set Česi su dobili s 25-15, drugi su dobili s 25-18, dok je treći, ujedno i posljednji, otišao na njihovu stranu s 25-22.

Odbojkaši Centrometala igrali su protiv mađarskog Elorea na domaćem terenu i upisali tijesan poraz u pet setova, nakon više od dva sata igre.

Prvi set otišao je na stranu hrvatske momčadi 25-16, a sljedeća dva dramatično na stranu protivnika (22-25, 23-25). Centrometal je dobio četvrti set s 25-22, ali je u odlučujućem su bolji bili gosti s 11-15.