Rijeka u prijateljskom dvoboju u drugom poluvremenu do pobjede protiv Halubjana

Branimir Korać • četvrtak, 10.10.2024.

Nogometaši Rijeke gostovali su u Viškovu gdje su uveličali 55. godišnjicu djelovanja tamošnjeg četvrtoligaša Halubjana. Igrali su oni koji su uglavnom ove sezone imali manju minutažu, a Rijeka je susret okončala pobjedom 2:0...

Tijekom ove reprezentativn stanke, iz Rijeke su najavljena dva prijateljska dvoboja, a prvi je odigran jučer u Viškovu gdje je domaćin bio lokalni Halubjan.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rijeka je upisala pobjedu, bila je bolja s 2:0 golovima u drugom poluvremenu. Strijelci su bili Amer Gojak i Stipe Perica koji su među posljednjima ovog ljeta pojačali Rijeku.

Halubjan je tijekom prvog poluvremena ima dvije lijepe prilike i mogao je do pogotka, ali mreža Posavca nije se tresla.

Radomir Đalović pružio je priliku igračima kojima trebaju minute, ali i dijelu juniora koji su priključeni momčadi.

Nastupili su Posavec, Ilinković, Čabraja, Perica, Gojak, Burčul, Dogan, Goda, Babić, Bogojević, Rukavina (još su igrali: Jurčević, Valinčić, Salković, Thaqi, Jakac, Mrvčić, Dorušak, Miškulin, Žlibanović, Kružić, Lekaj, Braun). test