Mladost drži vrh SuperSport Druge NL, Karlovac joj za petama, Marsonia u slobodnom padu

Branimir Korać • petak, 11.10.2024.

Odigrana je većina utakmica osmog kola SuperSport Druge NL. Na vrhu je i dalje Mladost iz Ždralova, prati je Karlovac koji je uzeo važne bodove kod Bjelovara...

Loša forma Marsonije se nastavlja i upisan je novi poraz. Ponovno visok, ovaj put u gostima kod Hrvaca koje su slavile s 4:0.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Raspoloženi domaćin do pobjede je stigao na krilima svog najboljeg strijelca Ivana Smojvira koji je postigao hat-trick, a još jedan pogodak djelo je Josipa Maganjića. Sve je bilo jasno već za pola sata, domaćin je već tada vodio s 3:0.

I Hrvatski dragovoljac pao je u formi te je upisao još jedan poraz. Ovaj put izgubio je kod kuće protiv Trnja koje je slavio s 1:0.

Pogodak za goste postigao je Filip Vajdovčić u 53. minuti, a Dragovoljac nije izbjegao poraz iako je Slavko Kasalo u 80. minuti morao napustiti igru zbog drugog žutog kartona.

Lider iz Ždralova slavio je u gostima kod Grobničana s 2:0. Junak Mladosti bio je Nikola Marić koji je postigao oba pogotka, prvi u desetoj minuti, a drugi u 51.

Radnik iz Križevaca potvrdio je još jednom status prave domaćinske momčadi. Dok je na svom travnjaku stopostotan, u gostima u pet utakmica ima samo jedan bod.

Novi poraz upisan je u gostima kod Dugog Sela koje je slavilo s 2:1. Domaćin je do odmora vodio s 2:0 golovima Maksa Slunjskog i Brune Međimorca. U drugom dijelu Frano Medić je smanjio zaostatak, ali do povratka u utakmicu nije došlo.

Karlovac je u velikom naletu, upisao je petu pobjedu u nizu i puše za vratom Mladosti. Ovaj put slavio je u Bjelovaru i to 1:0 pogotkom Davida Ereizatest