SuperSport Prva NL, 10. kolo, 13.10.2024, 14:30 h, Zmijavci, ŠRC Marijan Šuto-Mrma
Suci: Patrik Pavlešić (Duga Resa), Patrik Tkalčević (Čazma), Dario Pranjić (Dugo Selo)
Vilim Gec
59'
2
Bastos Rodrigo Vaz Gouveia
69'
22
Jere Vrcić
83'

Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds
46'
48
Dario Serra Alvarez
59'
7
David Mateo Mejia Moscoso
59'
8
Miran Horvat
59'
15
Noel Đurković
83'
Branko Karačić
90'+4'
GOL! Croatia Zmijavci - Vukovar 1991 1:0
Mrežu je zatresao Jere Vrcić. Asistent je Vilim Gec.
90' Četiri minute nadoknade.
83'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Noel Đurković.
83'
Izmjena! Izlazi Matej Maretić, ulazi Jere Vrcić.
79'
Žuti karton dobio je Bastos Rodrigo Vaz Gouveia.
78'
Žuti karton dobio je Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
77' Moglo je ovo i bolje završiti, Simmonds je dobio loptui u 16 metara, ali pucao je dosta loše.
69'
Izmjena! Izlazi Tomislav Krizmanić, ulazi Bastos Rodrigo Vaz Gouveia.
66'
Žuti karton dobio je Matej Maretić.
59'
Izmjena! Izlazi Jakov Biljan, ulazi Miran Horvat.
59'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi David Mateo Mejia Moscoso.
59'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Dario Serra Alvarez.
59'
Izmjena! Izlazi Andrej Golub, ulazi Vilim Gec.
48' Odlična obrana Marijanovića, nakon ubačaja iz kuta glavom je pucao Golub, ali gostujući vratar sjajno brani.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Garić, ulazi Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade.
44' Sjajna prilika za domaćina! Krizmanić je opalio iz slobodnog udarca, Marijanović je odbio, lopta dolazi do Maretića koji iz blizine ne pogađa mrežu.
28' Još jedan pokušaj gostiju, Pelko je gađao u bliži kut, ali nije iznendadio Gudelja.
26' Dobra akcija Vukovaraca, Roos je ubacio u sredinu, utrčao je Garić i pucao glavom, ali pokraj gola.
15' Dobar udarac Čuline s 20-ak metara, ali Marijanović je bio spreman i obranio je taj pokušaj.
12' Pokušaj i gostiju, udarac je uputio Mateo Andačić, ali lopta ide pokraj gola.
2' Velika prilika za domaćina već u drugoj minuti, lopta se u 16 metara odbila do Andreja Goluba koji je pucao s desetak metara preko gola.
1' Počeo je susret.
 U desetom kolu SuperSport Prve NL Croatia u Zmijavcima dočekuje momčad Vukovara 1991. Vukovarci su trenutno vodeća momčad na ljestvici i ove sezone još uvijek ne znaju za poraz. No i Croatia je podigla formu i posljednja četiri kola ne zna za poraz.
Susret počinje u 14:30 sati.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!