EP 2025. (U-21), kvalifikacije, skupina G, 15.10.2024, 18:00 h, Gradski stadion Ivan Kušek Apa, Koprivnica
Suci: Sandi Putros, Jesper Dahl, Daniel Cortzen; 4. sudac: Aydin Uslu (svi Danska)
Matia Barzic
45'
2
Ivan Cvijanović
46'
10
Lovro Zvonarek
64'
16
Ante Crnac
64'
21
Branko Pavić
78'
Nikolaos Zouglis
55'
20
Alexios Kalogeropoulos
55'
3
Fotios Kitsos
78'
7
Stefanos Tzimas
78'
11
Dimitrios Metaxas
84'
Ioannis Taousianis
Susret počinje u 18:00 sati.
 Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine danas treba osvojiti barem bod kako bi potvrdila drugo mjestu u skupini kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Mini Vatreni vjerojatno će morati u dodatne kvalifikacije, iako šansa za izravan plasman, kao jedne od najboljih drugoplasiranih momčadi, postoji.
1' Kreće utakmica.
7'

Grci prijete! Vušković nije očistio opasnost, pucao je Mouzakitis u prvi kut, ali Čavlina je odbio u korner.

8' Nakon ubačaja iz kornera lopta je Vuškovića pogodila u rame i otišla malo iznad grede.
15'
GOL! Hrvatska (U21) - Grčka (U21) 1:0
Mrežu je zatresao Lukas Kačavenda. Asistent je Dion Drena Beljo.
15'

Hrvatska vodi! Iskorištena je slaba reakcija obrane Grčke, Ivanović je ostavio loptu za Belju, on je proigrao Kačavendu, a mladi igrač Dinama matirao protivničkog vratara!

18' U ovom trenutku, prema stanju svih rezultata, Hrvatska ide direktno na Euro kao jedna od najbolje drugoplasiranih, no kraj je jako daleko.
20' Prpić nije najbolje zahvatio loptu nakon kornera.
23'
Žuti karton dobio je Ilias Kostis.
24'

Pogodak Hrvatske, ali dosuđeno je zaleđe. Usporena snimka jasno kaže da Beljo nije bio u nedozvoljenoj poziciji.

33' Bolji period igre Grka, ali nekoliko dobrih blokova hrvatskih nogometaša.
34'
GOL! Hrvatska (U21) - Grčka (U21) 2:0
Mrežu je zatresao Dion Drena Beljo. Asistent je Franjo Ivanović.
34'

Stiglo je podebljanje prednosti! Ivanović je napravio velik posao, činilo se da je išao na udarac, lopta se odbila do Belje koji lako poentira za 2:0!

41'
Žuti karton dobio je Marko Soldo.
44' Prpić je ozlijeđen i morat će izaći iz igre.
45'
Izmjena! Izlazi Dominik Prpić, ulazi Matia Barzic.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+3'
GOL! Hrvatska (U21) - Grčka (U21) 2:1
Mrežu je zatresao Charalampos Kostoulas. Asistent je Christos Mouzakitis.
45'+3'

Kratko izveden korner i ubačaj na Kostulasa koji glavom skreće loptu u mrežu!

45'+4'
GOL! Hrvatska (U21) - Grčka (U21) 2:2
Mrežu je zatresao Theofanis Bakoulas.
45'+4'

Tek što je lopta krenula s centra, Grčka poravnava, zabio je Bakoulas krasnim udarcem!

45'+4' Kraj prvog poluvremena, zaista nevjerojatan završetak.
46' Poljska i Njemačka odigrali su 3:3 što znači da Hrvatska ide u dodatne kvalifikacije. Jasno, ako sve danas završi pozitivno.
46'
Izmjena! Izlazi Šimun Hrgović, ulazi Ivan Cvijanović.
46' Kreće nastavak.
48' Loša reakcija Barzića, Koutsias je došao do lopte ispred Čavline, ali hrvatski vratar dobro je reagirao.
52' Ivanović je sam pokušao riješiti dobru situaciju, izvukao se na udarac s 14 metara, ali otišlo je visoko preko gola.
53'
Žuti karton dobio je Leon Belcar.
55'
Izmjena! Izlazi Ioannis Niarchos, ulazi Nikolaos Zouglis.
55'
Izmjena! Izlazi Ilias Kostis, ulazi Alexios Kalogeropoulos.
58' Ivanović je pronašao ponovno prostor za udarac. Sada nije bilo nimalo loše, ali opet van okvira posla.
62' I opet Ivanović u šansu, a ovaj udarac bio je najbolji. Obranio je grčki vratar!
64' Vušković je primio na prsa i opalio isprve, ali otišlo je iznad gola.
64'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Lovro Zvonarek.
64'
Izmjena! Izlazi Lukas Kačavenda, ulazi Ante Crnac.
65'
Žuti karton dobio je Theofanis Bakoulas.
68' Koutsias je bio u dobroj poziciji, ali nije najbolje zahvatio loptu.
70' Koutsias još jednom dolazi u jako dobru poziciju, ali nasreću jako loše je zahvatio loptu.
72' Soldo puca iz voleja, ali nije to bilo precizno.
76'
GOL! Hrvatska (U21) - Grčka (U21) 3:2
Mrežu je zatresao Luka Vušković. Asistent je Lovro Zvonarek.
76'

Ubačaj iz kornera Zvonareka, najviši je bio Vušković i glavom skrenuo u mrežu!

78'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Branko Pavić.
78'
Izmjena! Izlazi Apostolos Apostolopoulos, ulazi Fotios Kitsos.
78'
Izmjena! Izlazi Theofanis Bakoulas, ulazi Stefanos Tzimas.
80' Udarac Belcara ide pokraj gola nakon dobrog driblinga i proigravanja Crnca.
82' Cvijanović je pucao jako slabo iz dobre pozicije.
84'
Izmjena! Izlazi Christos Kourfalidis, ulazi Dimitrios Metaxas.
84'
Žuti karton dobio je Nikolaos Zouglis.
85' Zouglis je napravio neoprezan start na Belcaru. Igraču Varaždina izvrnuo je gležanj, nadamo se da će sve biti dobro.
87'
Žuti karton dobio je Lovro Zvonarek.
88'
Žuti karton dobio je Dimitrios Metaxas.
89' Obrana Čavline nakon udarca Koutsiasa
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Charalampos Kostoulas.
90'+6' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!