Liga nacija 2024, Liga A, skupina 1, 4. kolo, 15.10.2024, 20:45 h, PGE Narodowy, Varšava
Suci: Alejandro Hernandez, Jose Naranjo, Diego Sanchez Rojo; 4. sudac: Juan Luis Pulido Santana
Kamil Piatkowski
38'
9
Robert Lewandowski
62'
17
Michael Ameyaw
62'
16
Bartosz Kapustka
73'
Michal Probierz
22
(do 61')

Zlatko Dalić
74' Opasno, jako opasno. Bednarek je pucao glavom nakon kornera, otišlo je malo kraj stative.
73'
Izmjena! Izlazi Piotr Zielinski, ulazi Bartosz Kapustka.
70'
Žuti karton dobio je Piotr Zielinski.
70'
Izmjena! Izlazi Andrej Kramarić, ulazi Mario Pašalić.
68'

Vratila se Poljska. Lewandowski je tek ušao i odmah stvorio razliku, ostavio je povratnu loptu za Szymanskog koji je krasno s 18 metara poentirao za 3:3.

68'
GOL! Poljska - Hrvatska 3:3
Mrežu je zatresao Sebastian Szymanski. Asistent je Robert Lewandowski.
62'
Izmjena! Izlazi Jakub Moder, ulazi Michael Ameyaw.
62'
Izmjena! Izlazi Karol Swiderski, ulazi Robert Lewandowski.
61'

Odmah Budimir u šansi, pucao je glavom iz blizine, ali poljski vratar ne da!

61'
Izmjena! Izlazi Igor Matanović, ulazi Ante Budimir.
60'

Sada je pucao Matanović, lopta je od bloka promijenila smjer, ali Bulka je odbio u korner!!

57' Kramarić i Perišić lijepo kombiniraju, odličan udrac potonjeg iskosa, ali Bulka je još jednom na mjestu.
56' Kramarić je sada bio u dobroj poziciji, ali obranio je još jednom poljski vratar! Sada dvije dobre situacije za naše.
55' Sjajan udarac Modrića pod gredu, Bulka odbija u korner!
48' Matanović je izgubio loptu, koriste to Poljaci preko Zalewskog koji je sjajno prošao i izborio se za udarac, ali Livaković je obranio uz manje poteškoće.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
45'+3' Nevjerojatne oscilacije u igri, sada Poljaci pritišću. Kraj prvog poluvremena.
45'+1' Sada odmah zicer za Poljake, ali spašava Livaković!
45'

Na sličan način Poljska dolazi i do svog drugog gola. Kaminski je odigrao za Zalewskog koji je pucao iskosa u suprotni kut!

Dvije minute nadoknade.

45'
GOL! Poljska - Hrvatska 2:3
Mrežu je zatresao Nicola Zalewski. Asistent je Jakub Kaminski.
38'
Izmjena! Izlazi Pawel Dawidowicz, ulazi Kamil Piatkowski.
35' Kaminski je pucao iskosa u prvi kut, Livaković je na mjestu!
33'
Žuti karton dobio je Joško Gvardiol.
29' Erlić je zapucao iz izgledne pozicije, ali otišlo je preko gola.
26'

SUČIĆ UZVRAĆA ASISTENCIJU BATURINI I SJAJNA ZAVRŠNICA DINAMOVE ZVIJEZDE!

26'
GOL! Poljska - Hrvatska 1:3
Mrežu je zatresao Martin Baturina. Asistent je Petar Sučić.
24'

Stigao je preokret!! Lijepa kombinacija Dinamovaca, Baturina za Petra Sučića koji puca iskosa unutar kaznenog prostora u suprotni kut!

24'
GOL! Poljska - Hrvatska 1:2
Mrežu je zatresao Petar Sučić. Asistent je Martin Baturina.
19'

Modrićev ubačaj iz slobodnog udarca u peterac, lopta izbačena na 20 metara, na nju natrčava Sosa i sjajno iz voleja matira poljskog vratara!!!

19'
GOL! Poljska - Hrvatska 1:1
Mrežu je zatresao Borna Sosa.
18' Prvi konkretniji dolazak Hrvatske prema naprijed.
13' Jako, jako loš ulazak u utakmicu, puno pogrešaka.
11' Udarac Kiwiora izvana nije bio precizan.
5'

Poljaci su puno bolje krenuli i kaznili hrvatsku uspavanost. Krasna kombinacija Poljaka, asistencija Urbanskog i udarac Zielinskog iskosa u suprotni kut! Loptu je na putu do gola dirao Erlić i malo prevario svog vratara.