Zadar ostao stopostotan, rutinski do pobjede protiv Vrijednosnica Osijek

Branimir Korać • četvrtak, 17.10.2024.

Košarkaši Zadra upisali su očekivanu pobjedu u četvrtom kolu Premijer lige. Ugostili su na Višnjiku Vrijednosnice Osijek i lako su slavili sa 75:63 čime su ostali na stopostotnom učinku...

Iznenađenja na Višnjiku nije bilo, Zadar je rutinski odradio posao protiv Vrijednosnica Osijek i upisao je pobjedu 75:63. Moglo je i uvjerljivije, ali u posljednjoj dionici domaćin je dopustio gostima da ublaže poraz.

Igraj na utakmice Premijer lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su se solidno držali u prvom poluvremenu, čak su sredinom druge dionice imali i vodstvo 27:25, ali na odmor je Zadar ipak odnio prednost 40:32.

U trećoj četvrtini domaćin je pritisnuo u obrani, gostima je pala koncentracija i Zadar je stvorio više od 20 poena prednosti te do kraja susreta nije strahovao.

Najbolji kod Zadra bili su Amar Gegić sa 16 poena i Domagoj Proleta s 12 poena. Kod poraženih Bruno Rebić ubacio je 15 poena uz deset skokova, a Robert Kujundžić dodao je 14 poena. test