Ružan poraz Šibenčana u ABA 2 ligi, Slovenci im održali lekciju na Baldekinu

Branimir Korać • četvrtak, 17.10.2024.

Vrlo lošu utakmicu odigrali su košarkaši Šibenke u drugom kolu ABA 2 lige. Ugostili su na Baldekinu Iliriju i upisali ružan i potpuno zaslužen poraz 95:61...

Nadali su se Šibenčani da mogu do prve pobjede u ABA 2 ligi, ali odigrali su jako lošu utakmicu, ispod svake razine, a konačnih 95:61 na Baldekinu, sve govori.

Igraj na utakmice ABA lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Imao je Roko Jurlina puno razloga za nezadovoljstvo pa i ljutnju, njegovi igrači nisu ispunili ono što je dogovoreno i izuzev u prvih deset minuta, izgledali su izrazito loše.

Počelo je koliko toliko ravnopravno, ali kako je utakmica odmicala, tako je i rasla prednost Ilirije.

Već na poluvremenu bilo je plus 18, nije bilo nikakvih znakova da bi se domaćin mogao vratiti u utakmicu i završilo je vrlo ružno. U redovima Šibenke bio je samo jedan dvoznamenkast i to Renato Serdarušić koji je ubacio 21 poen uz pet skokova.

Kod Ilirije Anej Orel ubacio je 23 poena uz pet skokova, a Tadej Ferme dodao je 16 poena. test