Zimski sportovi

Sisak posustao u završnici i izgubio od Jesenica

Petar Jenjić • petak, 18.10.2024.

U prvoj utakmici druge runde Continental Cupa, hokejaši Siska poraženi su od Jesenica rezultatom 3:1. Slovenska momčad za pobjedu je zabijala u završnici susreta...

Hokejaši Siska igraju drugu rundu Continental Cupa. U skupini C, u tri dana, odmjerit će snage s Jesenicama, Sokil Kijevom i Rittenom, a petak je donio dvoboj s dobro znanim Slovencima.

Igraj na utakmice hokeja na ledu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dobro se držao hrvatski klub veći dio utakmice, držao egal do same završnice, ali ipak posustao. Jesenice su upisale pobjedu od 3:1.

Odmah na otvaranju druge trećine Jesenice su došle do vodstva pogotkom Gregora Koblara. Ipak, poravnanje Siščanima donio je deset minuta kasnije Tyrone Bronte., a asistencije se pišu Niki Čavloviću i Ivanu Puziću.

Rezultat se nije mijenjao sve do završne dvije i pol minute treće trećine kada su Jesenice postigle dva pogotka. Prvo je zabio Martin Bohinc, a zatim i Žiga Urukalo na prazan gol. test