Solidan dojam Cibone, ali ipak poraz kod FMP-a

Petar Jenjić • petak, 18.10.2024.

Cibona je upisala četvrti poraz u petoj utakmici ABA lige ove sezone. Večeras je na gostovanju kod FMP-a izgubila s 89:84...

Košarkaši Cibone ostavili su dobar dojam na gostovanju kod FMP-a, ali su ipak upisali poraz u susretu petog kola ABA lige. Srpska momčad slavila je rezultatom 89:84.

Igraj na ABA ligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vukovi su igrali dobro tijekom prvog poluvremena koje su zaključili vodstvom od osam razlike (44:52), ali domaćin je u nastavku ipak napravio preokret i upisao pobjedu,, svoju treću ove sezone. Cibona pada na omjer 1-4.

U prvoj utakmici bez trenera Chrisa Thomasa najbolji je bio Filip Bundović koji je susret zaključio s odličnih 26 poena i pet skokova, dok je Sven Smajlagić dodao 16 koševa.

Matic Rebec bio je najbolji kod FMP-a s 23 poena i šest asistencija, Stefan Lazarević dodao je 21 koš i šest skokova.

Dodajmo i to da je do treće pobjede sezone stigla Igokea koja je slavila protiv Cedevite Olimpije rezultatom 91:78.

Boriša Simanić predvodio je Igokeu s 22 poena i šest skokova, Bryce Jones dodao je 20 poena i devet asistencija. Najbolji je kod gostiju bio Devin Robinson s 19 koševa i pet skokova. test