Alaves 2:3 Valladolid
Valladolid

Jurić s Valladolidom do pobjede kod Alavesa

Petar Jenjić • petak, 18.10.2024.

Drugu pobjedu sezone upisao je Valladolid koji je napravio preokret kod Deportivo Alavesa i slavio s 2:3...

Odigrana je prva utakmica desetog kola španjolske Primere. Valladolid je do druge pobjede sezone, a prve nakon prvog kola, stigao na gostovanju kod Deportivo Alavesa s 2:3.

Igraj na Primeri na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sjajan pogodak vidjeli smo u šestoj minuti, Toni Martinez iskoristio je grešku protivničke obrane i sjajnim udarcem izvana matirao protivničkog vratara.

Već do 17. minuti Valladolid je stigao do poravnanja, iz kaznenog udarca siguran je bio Mamadou Sylla. Do kraja poluvremena promjene više nije bilo.

U 51. minuti domaćinu je poništen pogodak Jona Guridija zbog zaleđa, dok je preokret gostima donio Selim Amallah iz još jednog penala.

Pobjedu Valladolida praktički je potvrdio Anuar u 76. minuti. Nadu domaćinu donio je Kike Garcia u 97. minuti, ali ubrzo nakon toga zaradio i isključenje.

Dodajmo i to da je u 90. minuti susreta za goste je u igru ušao Stanko Jurić. Ovom pobjedom napravio je pomak na ljestvici i stigao do osam bodova, dok Alaves ostaje na dva boda više. test