Juventus 1:0 Lazio
Lazio

Juventus s igračem više do pobjede došao zahvaljujući autogolu u završnici

HINA, Mario Borko • subota, 19.10.2024.

U posljednjoj subotnjoj utakmici Serie A, Juventus je na svom terenu pobijedio Lazio i to autogolom u završnici. Juve je od 24. minute imao igrača više, ali nije uspijevao pronaći put do Lazijevog gola...

Nogometaši Juventusa prenoćit će na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva nakon što su u zadnjoj utakmici subotnjeg programa osmog kola Serie A na svom stadionu svladali Lazio s minimalnih 1:0 (0-0).

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Iako je od 24. minute bio s igračem više zbog isključenja Alessija Romagnolija, Juventus je bio sterilan te je do pobjede stigao tek nakon velike pogreške gostujućeg stopera Maria Gile Fuentesa koji je u 85. minuti loše zahvatio loptu i skrenuo ju u vlastitu mrežu.

Juventus sada ima 16 bodova, kao i drugi Napoli koji će u nedjelju gostovati kod Empolija. Dva boda manje imaju Inter i Milan s tim da Inter ima susret manje odigran te će u nedjelju gostovati kod Rome.

Lazio je peti s 13 bodova, a Stara dama stala je na kraj njegovom nizu od četiri uzastopne pobjede. test