Domagoj Prpić
78'

Alen Šušnić
Susret počinje u 13:50 sati.
 U posljednjem susretu 11. kola SuperSport Prve NL Vukovar 1991 na svom travnjaku dočekuje momčad Orijenta. Vukovar je lider na ljestvici, ali tri kola je bez pobjede, kao i Riječani.
1' Počeo je susret.
6' Velika prilika za domaćina, ali nema pogotka! Vuko je ubacio iz kornera, glavom je ciljao Tadić, ali s gol linije loptu je odbio Milanović.
10' Slobodnjak za Orijent na 18-19 metara iskosa, pucao je kroz živi zid Bodetić, ali lopta ide u korner.
17'
Žuti karton dobio je Noah Vuko.
21' Krasna prilika za Vukovar, Gonzalez se odlično izborio za prostor i pucao s 13-14 metara prema suprotnom kutu, ali Dino Curać odlično je obranio taj njegov pokušaj.
27' Zanimljiv dvoboj u Vukovaru, još čekamo na prve pogotke, ali igra se dobro i pokušavaju i jedni i drugi nešto iskreirati.
29'
Žuti karton dobio je Mario Tadejević.
33' Odličan udarac Valjana s ruba kaznenog prostora, lopta prolazi malo pokraj vratnice!
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena bez pogodaka.
46'
Izmjena! Izlazi Noah Vuko, ulazi Miran Horvat.
46'
Izmjena! Izlazi Sirong Li, ulazi Andrija Bubnjar.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
58' Odlična prilika za domaćina! Gonzalez je napravio sve, pronašao odlično postavljenog Bončinu, ali on se predugo namještao i onda pucao u blok.
63'
Izmjena! Izlazi Niko Garić, ulazi Jakov Biljan.
65'
Izmjena! Izlazi Karlo Valjan, ulazi Baboucarr Faal.
66' Spašava Mandić! Odlična prilika za Bubnjara koji je pucao snažno iskosa, ali mladi domaći vratar bio je spreman.
72'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Dario Serra Alvarez.
72'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
75' Kakav promašaj Zrilića! Bubnjar je odlično ubacio u peterac, Zrilić je tamo bio posve sam na metar od gola, ali nije uspio zahvatiti loptu.
78'
Izmjena! Izlazi Filip Zrilić, ulazi Domagoj Prpić.
82'
Izmjena! Izlazi Kristijan Pavičić, ulazi Martin Majnovics.
84'
GOL! Vukovar 1991 - Orijent 0:1
Mrežu je zatresao Baboucarr Faal.
84' Orijent vodi 1:0! Vrlo jednostavna akcija, Bodetić je ubacio s desne strane, a Faal je s nekih 6-7 metara zabio loše čuvan od strane Sierre!
86'
Žuti karton dobio je Noa Zuliani.
88'
Žuti karton dobio je Sanin Muminović.
89' Odlično brani Curać, s desetak metara pucao je Gonzalez.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Vukovaru, pobjeda Orijenta 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!