Serie A, 8. kolo, 20.10.2024, 18:00 h
Cagliari
Cagliari 3:2 Torino
Torino

Vlašić se asistencijom vratio u početnu postavu, Torino treći put zaredom poražen istim rezultatom

Petar Jenjić • nedjelja, 20.10.2024.

Nikola Vlašić vratio se u početnu postavu Torina koji je upisao treći uzastopni prvenstveni poraz, ujedno i treći istovjetnim rezultatom. Danas je izgubio na gostovanju kod Cagliarija...

Nogometaši Torina poraženi su treće uzastopno kolo identičnim rezultatom. Večeras su na gostovanju kod Cagliarija izgubili s 3:2, istovjetno kao i protiv Intera i Torina prethodna dva kola.

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Cagliari je došao do vodstva u 38. minuti kada je iz slobodnog udarca poentirao Nicolas Viola. Samo tri minute kasnije gosti su poravnali, ubacio je Valentino Lazaro, a loptu u mrežu skrenuo Antonio Sanabria.

Gosti su do preokreta stigli u 55. minuti kada je odličnim udarcem Karol Linetty matirao protivničkog vratara, na asistenciju Nikole Vlašića. Međutim, nije to bio zadnji preokret na ovoj uzbudljivoj utakmici.

Prvo je Cagliari dobro kombinirao nakon kornera u 74. minuti, a loptu u mrežu glavom skrenuo Jose Luis Palomino. Četiri minute kasnije nespretno je autogol zabio Saul Coco, a domaćin poveo 3:2 što je ujedno bio i konačan rezultat.

U početnu postavu Torina nakon ozljede se prvi puta vratio Nikola Vlašić odigrao vrlo dobru utakmicu i teren napustio u 82. minuti. Borna Sosa zbog ozljede nije bio u kadru. test