Petra Martić priključila se Jani Fett u glavnom ždrijebu Guangzhoua

Petar Jenjić • ponedjeljak, 21.10.2024.

Petra Martić svladala je Alyciju Parks u meču drugog kola kvalifikacija za glavni ždrijeb WTA turnira u Guangzhou i tako se pridružila Jani Fett koja je svoje mjesto izborila ranije...

Do plasmana u glavni ždrijeb WTA turnira u kineskog Guanzhou stigla je i Petra Martić koja se tako priključila Jani Fett. Martić (WTA 121.) danas je u dva seta bila bolja od Amerikanke Alycije Parks (WTA 115.) s dva puta po 6:4.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatska tenisačica krenula je dvostrukim breakom u meč, a nakon toga je Amerikanka jednom uzela servis Martić. Po jedan break vidjeli smo još u prvom setu sa svake strane, a uspješnija je bila hrvatska igračica.

Parks je u drugi set krenula bolje i povela s 3:1, ali do kraja meča dobila je samo jedan gem. Martić je kompletirala preokret i zaključila dvoboj pobjedom.

Meč je trajao jedan sat i 17 minuta, a ovo im je bio drugi međusobni dvoboj i prva pobjeda hrvatske tenisačice. Svoje protivnice u prvom kolu glavnog turnira i Fett i Martić tek trebaju saznati. test