3
(do 77')
Nenad Bjelica
Susret počinje u 21:00 sati.
 U trećem kolu Lige prvaka Dinamo gostuje kod Salzburga. Obje momčadi u prva dva kola ostale su bez pobjede i ovaj susret vide kao veliku priliku za osvajanje tri važna boda u borbi za nokaut fazu.
1' Počeo je susret, sretno Modrima!
5' Dinamo je zaprijetio, Baturina je gurnuo loptu u 16 metara za Ademija, ali on se okliznuo prilikom pokušaja udarca.
6' Odlična prilika za Salkzburg, ubačena lopta Kjaergaarda na glavu Konatea koji iz blizine puca glavom preko gola.
15' Moglo je sada biti opasno, zaspao je Ogiwara i dobili su domaćini priliku nakon što je Bidstrup spasio loptu da ne završi u autu, međutim Torrente je dobro stao u blok.
17' Imao je Dinamo nekoliko izleta do 16 metara, ali nema još mirnoće, pomalo brzopleto se pokušava nešto napraviti i obrana domaćina zasad sve čisti.
18'
Žuti karton dobio je Mads Bidstrup.
21' Dobar udarac Dedića izvana, s dobrih 22-23 metra snažno je opalio, ali Nevistić odbija u korner.
30' Malo se primirio dvoboj, niti jedni, a niti drugi ne uspijevaju doći do neke značajnije prilike u posljednjih desetak minuta.
31'
Žuti karton dobio je Amar Dedić.
35' Dobra prilika za Dinamo, Ogiwara je ubacio, Ademi je glavom poslao lotpu prema drugoj vratnici gdje je Kulenović koji iz blizine ne gura loptu u mrežu!
40' Još jedna odlična situacija za Dinamo, vrlo dobra akcija, Ristovski je ubacio s desne strane, Kulenović je pucao s desetak metara, ali Schlager brani.
45' Bolji Dinamo u posljednjih desetak minuta, lopta je uglavnom ispred kaznenog prostora domaćina.
45' Kraj prvog dijela, bez sudačke nadoknade.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49'
GOL! Salzburg - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Stefan Ristovski.
49' Dinamo vodi 1:0!!!! Vrlo lijepa akcija, Ristovski je u konačnici pronašao Kulenovića na 11-12 metara, a on mirno pogađa u praznu stranu gola za vodstvo Modrih!
58'
Izmjena! Izlazi Adam Daghim, ulazi Dorgeles Nene.
58'
Izmjena! Izlazi Mads Bidstrup, ulazi Nicolas Capaldo.
58'
Izmjena! Izlazi Samson Baidoo, ulazi Stefan Bajčetić.
59'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Marko Rog.
64' Otvarala se odlična prilika za Dinamo, krenuli su Modri u kontru koju je vukao Sučić, ali u konačnici nije se razumio s Baturinom koji je otišao na krivu stranu.
66'
Crveni, isključujući karton dobio je Alexander Schlager.
66' Salzburg ostaje s igračem manje! Ogiwara je sjajnom loptom izbacio Kulenovića u kontru, Schlager je izletio izvan 16 metara, sudario se s Kulenovićem i pokazan mu je crveni karton.
69'
Izmjena! Izlazi Oscar Gloukh, ulazi Janis Blaswich.
70' Imao je Dinamo i slobodni udarac, Baturina je pucao s 22-23 metra, ali preko gola.
71' Konate je iznenada opalio, ali Nevistić je bio dobro postavljen.
73'
Žuti karton dobio je Kamil Piatkowski.
77'
Izmjena! Izlazi Takuya Ogiwara, ulazi Ronaël Julien Pierre-Gabriel.
77'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Bruno Petković.
82'
Izmjena! Izlazi Aleksa Terzić, ulazi Daouda Guindo.
84'
GOL! Salzburg - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Stefan Ristovski.
84' 2:0 za Dinamo!!!! Odlična kontra Modrih, dobro su reagirali Baturina, Ristovski i Petković, Ristovski je dao povratnu loptu na 15 metara za Petkovića koji lijepo zabija za 2:0!
88'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Luka Stojković.
88'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Lukas Kačavenda.
90'
Žuti karton dobio je Marko Rog.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Kontra Dinama, Rog puca, Blaswich branio, na odbijenoj lopti je Stojković koji puca u blok.
90'+5' Krasan udarac izvana Stojkovića, malo pokraj vratnice.
90'+6' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!