Futsal Liga prvaka, skupina 3, 2. kolo, 24.10.2024, 16:30 h
Futsal Dinamo 2:2 Dobovec

Futsal Dinamo remizirao sa Slovencima, odluka o prolazu protiv Rumunja

Mihaela Bradovski • četvrtak, 24.10.2024.

Futsal Dinamo nije uspio doći do pobjede protiv slovenskog Dobovca u drugom kolu kvalifikacijske skupine Lige prvaka koja se igran na Mallorci. Modri su remizirali 2:2, izvukli se u završnici susreta i u posljednjem kolu igrat će za prolaz...

Iz Dinamove skupine dalje prolaze prva tri, znači samo posljednjeplasirani neće proći dalje. Trenutno su na dnu Futsal Dinamo i Dobovec koji su danas remizirali 2:2, posljednje kolo Dinamu donosi dvoboj s rumunjskim United Galatijem dok će Dobovec igrati protiv snažnog domaćina Palme.

Igraj na utakmice Futsal Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Šanse Slovenaca u tom susretu su simbolične, a kudikamo veće šanse ima Dinamo protiv Rumunja. Ono što Modrima ne ide u prilog je gol razlika, Dobovec ima minus dva, a Futsal Dinamo minus osam zbog ružnog 9:1 poraza od Palme Futsala.

Kako se ne bi morao pouzdati u golijadu domaćina, Futsal Dinamo u posljednjem kolu treba ići na pobjedu protiv Rumunja koja ga vodi u sljedeću fazu natjecanja. Lako je moguće da će biti dovoljan i remi dok kod poraza vjerojatno odlučuje ukupna gol razlika.

Dobovec se oporavio od poraza protiv Rumunja i odličnim otvaranjem drugog poluvremena stavio je Futsal Dinamo u probleme.

Slovenci su već u četiri minute drugog dijela postigli dva pogotka preko Mateja Fideršeka i Alena Ruisa.

No Dinamo se do kraja uspio vratiti, pet minuta prije kraja Mateo Mužar smanjuje zaostatak, a onda Nikola Gudasić 20 sekundi prije kraja pogađa za konačnih 2:2. test