Olimpijska pobjednica u dva seta do titule na turniru u Tokiju

HINA, Mihaela Bradovski • nedjelja, 27.10.2024.

Finalni dvoboj na WTA turniru u Tokiju nije donio iznenađenje. Zheng Qinwen slavila je u dva seta protiv Sofije Kenin i tako ostvarila još jedan odličan rezultat ove sezone...

Kineskinja Zheng Qinwen porazila je u finalu Amerikanku Sofiju Kenin sa 7:6(5), 6:3 i osvojila naslov WTA Pan Pacific Opena u Tokiju, što je njezin treći trofej ove sezone.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Olimpijska pobjednica Zheng je imala 33 winera i ispalila je 16 asova u sat i 52 minute meča, koji je okončan pod zatvorenim krovom nakon što je jaka kiša prekinula prvi set. Kineskinja (22) tako dodaje naslov Tokija svojim pobjedama u Palermu i na Olimpijskim igrama u Parizu ove godine.

Pobjednica Australian Opena 2020. Kenin igrala je s povezom na bedru, a plasman u finale Tokija daje joj nadu za nastavak karijere, koja je došla pod pitanje zbog ozljeda, bolesti i problema izvan terena. test