Alkar upisao vrijednu pobjedu, Brokeri ostaju na dnu

Petar Jenjić • nedjelja, 27.10.2024.

Košarkaši Alkara pobjedom protiv Vrijednosnica Osijek zaključili su peto kolo Premijer lige. Na domaćem terenu slavili su s 84:74...

Nedjelja nam je donijela posljednji dvoboj petog kola domaćeg košarkaškog prvenstva u kojem je Alkar bio domaćin Vrijednosnicama Osijek. Sinjani su stigli do druge pobjede sezone i ostavili protivnika na omjeru 0-5.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Alkar je odličnom drugom četvrtinom, koju je dobio s 29:15, otišao na 13 koševa viška na poluvremenu (53:40), dok su se Brokeri u trećoj dionici uspjeli spustiti i na minus tri (55:52).

Domaćin je uoči zadnje četvrtine imao osam koševa viška (63:55), a do kraja je sačuvao stečenu prednost i upisao vrijednu pobjedu, vrijednih 84:74.

Prvo ime pobjednika bio je Noah Gurley s 20 koševa i osam skokova, dok je Noa Svoboda dodao 14 poena i pet skokova.

Najbolji je kod gostiju bio Blondeau Tchoukuiegno s 22 koša i devet skokova, Robert Kujundžić dodao je 18 poena i šest asistencija. test