Smolčić zabio za LASK, ali Zvonarek prvijencem donio pobjedu Sturmu

Petar Jenjić • nedjelja, 27.10.2024.

Lovro Zvonarek zabio je za pobjedu Sturma na gostovanju kod LASK-a rezultatom 1:2. Jedini pogodak za poražene postigao je Hrvoje Smolčić, a obojici igrača to su bili prvijenci za klubove...

U susretu 11. kola austrijske Bundeslige, Sturm Graz iskoristio je remi bečkog Rapida te pobjedom na gostovanju kod trećeplasiranog LASK-a (1:2) došao na tri boda prednosti na vrhu ljestvice.

Igraj na Primeru na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena Sturm je bio u vodstvu zahvaljujući pogotku Otara Kiteišvilija iz 33. minute, a poravnanje domaćinu donio je Hrvoje Smolčić u 59. minuti.

Hrvatski nogometaš tako je stigao do svog prvog gola za austrijski klub, a u igru je ušao početkom drugog poluvremena. Mjesec dana nije bio u konkurenciji za nastup zbog ozljede.

Međutim, Sturm je ipak uspio doći do pobjede, u 83. minuti svoj prvijenac za klub postigao je Lovro Zvonarek koji je u igru ušao u 61. minuti.

Dodajmo i to da je Marin Ljubičić krenuo u prvoj postavi za LASK i igrao do 68. minute. test