Kaltenberg - Kraš: Splićanke nadomak trećeg mjesta

Split, mala dvorana SC Gripe, utakmica 6. kola Lige za prvaka, 300 gledatelja
KALTENBERG Split - KRAŠ Zagreb - 26:24 (10:9)
Suci: Giljević (Ploče) i Komazin (Metković)

KALTENBERG: Bralić, Đipalo, Pilipović, Čoko-Vulikić (4), Jurić (5), Primorac, Zebić (1), Hrgović (3), Pensa (3), Širinić, Anterić (9), Ilić (1)

KRAŠ: Baković, Starčuk (2), Pušić (1), Golubić, Rendulić, Matutinović (1), Kanjugović, Nemaškalo (4), Jelčić, Mitrović (8), Čuljak (6), Janeš (2)

Splićanke su u 6. kolu Lige za prvaka pobijedile zagrebački Kraš i tako najavile nastavak borbe za treću poziciju iza Podravke i Osijeka. U prvom poluvremenu igralo se “gol za gol”, bez izražajnije prednosti na bilo kojoj strani, pa se na odmor otišlo s golom prednosti za domaće.

U nastavku, Kaltenberg je došao do prednosti od 14:10 u 39. minuti, no Zagrepčanke su se vratile u igru i ponovno utakmicu dovele u egal. No, Splićanke su ipak na kraju uspjele stvoriti dva pogotka prednosti, te sačuvati pobjedu i dva boda.