Dobar kraj sezone za košarkašice Novog Zagreba

Tanja Vučić ponedjeljak, 31.07.2006.

Košarkašice Novog Zagreba natjecateljsku sezonu su završile uspješno. Na prvenstvi Hrvatske za djevojčice rođene 1994. godine i mlađe, košarkašice Novog Zagreba osvojile su prvo mjesto, pobijedivši u finalu ekipu Montomontaže Dubrava I rezultatom 59:56. Na prvenstvu je sudjelovalo osam ekipa (Novi Zagreb Montmontaža Dubrava I, Ragusa Dubrovnik, Šibenik Jolly JBS, Croatia mladež Zadar, Koprivnica i Montmontaža Dubrava II).

Na natjecanju Ženske mlađe kadetske lige skupina Centar, košarkašice Novoga Zagreba osvojile su prvo mjesto, sa 9 pobjeda i 2 poraza.

Na prvenstvu Hrvatske za djevojčice do 12 godina, Novozagrepčanke su osvojile treće mjesto i brončanu medalju. Sa pet pobjeda (Medveščak, Koprivnica, Imotski, Pula i Dubrava) i samo jednim porazom, i to od prvakinja, košarkašica Zadra, mlađe kadetkinje Novog Zagreba u konkurenciji 18 ekipa osvojile su treće mjesto.

Posebno su se iskazale Hana Kukolja (1993.), Ana-Marija Begić (1994.) i Anja Majstorović (1994.), koje su na ovom turniru zablistale. Nakon izvanrednih igara njih tri pozvane su u reprezentaciju Hrvatske.

SuperSport Premijer liga

1Zadar 294+525
2Split 258+339
3Cibona 258+287
4Samobor 1815+53
5Dubrovnik 1716-70
6Zabok 1518-30
7Dubrava 1518-56
8Cedevita Junior 1221-102
9Kvarner 2010 1221-140
10Alkar 1221-261
11Dinamo Zagreb 1023-181
12Šibenka 825-364

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport Premijer liga

1Zadar 294+525
2Split 258+339
3Cibona 258+287
4Samobor 1815+53
5Dubrovnik 1716-70
6Zabok 1518-30
7Dubrava 1518-56
8Cedevita Junior 1221-102
9Kvarner 2010 1221-140
10Alkar 1221-261
11Dinamo Zagreb 1023-181
12Šibenka 825-364