Staropoli nakon novog brutalnog nokauta: 'Ne može samo nogama, morao sam malo miksati'

Mate Omazić nedjelja, 21.06.2026.
Staropoli nakon novog brutalnog nokauta: 'Ne može samo nogama, morao sam malo miksati'
Foto: FNC Media

Na FNC 32 eventu u Osijeku novim vrhunskim nokautom istaknuo se Laureano Staropoli. Argentinac je brutalno 'ugasio' Jakuba Bahnika, a objasnio nam je kako je do toga došlo...

Nakon što je u Zadru priredio jedan od najboljih nokauta u FNC-u uopće, Laureano Staropoli pobrinuo se da osječka publika ima što za vidjeti u Gradskom vrtu. Napravio je brutalan spinning elbow u drugoj rundi te 'ugasio' Jakuba Bahnika.

Na naše pitanje o tome kako je uspio povezati dva fenomenalna nokauta, Pepi je rekao:

“Ha-ha, ne znam, mislim da je to kvaliteta. Bog mi je rekao 'na pravoj si strani, na FNC-u si, napravi spektakularne stvari'. Volim prirediti takve predstave.“

“Bilo je teško, protivnik je težak. Probao sam spinning back kick, bio je jako blizu, ali je on to dobro obranio. Bogu hvala, kasnije sam uspio napraviti nokaut dobrom tehnikom, dobro odrađen spinning elbow“, dodao je Argentinac.

Objasnio je kako je morao dokazati da je svestran.

“Netko me pitao kakav ću nokaut napraviti večeras. Morao sam malo miksati za nokaut, ne može samo nogama, mora biti nešto drugo - laktovi, ruke, bilo što.“

O borbi protiv Kamila Kraske:

“Naravno, 100 posto bih se volio boriti protiv Kraske. On je nevjerojatan šampion, bit će mi težak protivnik, ali mislim da mu mogu parirati i napasti pojas.“

Staropoli se želi što prije vratiti u oktogon.

“Volio bih se boriti što prije, ako mogu u rujnu protiv Kraske - savršeno. Zagreb bi bio odličan za mene, ljudi su me već upoznali. Bilo bi sjajno boriti se protiv Kraske u Zagrebu.“

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!