Žgela nakon pobjede na FNC 32 eventu u Osijeku: 'Osjećaj je dobar, ali razočaran sam sobom'

Mate Omazić nedjelja, 21.06.2026.
Žgela nakon pobjede na FNC 32 eventu u Osijeku: 'Osjećaj je dobar, ali razočaran sam sobom'
Foto: FNC Media

Mario Žgela nokautom je porazio Denija Mirnića, ali unatoč pobjedi, objasnio je kako je razočaran svojom predstavom. Trebalo mu je nešto više od dvije minute za slavlje, ali kazao nam je kako mu je zasmetalo što se u jednom trenutku dvoumio što učiniti...

Borba za koju smo i očekivali da će završiti u prvoj rundi okončana je baš tako. Nešto više od dvije minute bile su potrebne Mariju Žgeli za nokaut protiv Denija Mirnića, no 'Slavonski Drvosječa' objasnio je zašto nije pretjerano zadovoljan.

Točnije, zadovoljan je pobjedom, ali ne i pristupom i odlukom u trenutku koja mu nije išla u korist.

“Osjećaj je dobar, a razočaran sam sobom malo kako sam ušao u meč. Navlačio sam protivnika u svoj kut, izbjegao sam kick, mislio sam se hoću li u rušenje ili ne, on me pogodio i kleknuo sam.“

Nastavio je o tome kako je dovršio priču u ovoj borbi.

“Osjetio sam nogu i rekao 'iskoristit ću to'. Znam da sam jači od puno njih teškaša i poluteškaša pa sam tu priliku iskoristio. Znao sam da sam bolji u hrvanju i tako je i bilo.“

Mario uvijek teži boljem, tako da nam je, baš kao i netom nakon borbe, priznao na što će se fokusirati u idućem razdoblju.

“Osjećaj mi je isti kao prije borbe, ništa posebno. Za dalje ću se uhvatiti treninga, boksa i vidjet ćemo kada Luka odluči da sam spreman za dalje - onda ću se boriti.“

Priznao je kako će mu sav plan izdiktirati trener Luka Jelčić.

“Nemam na umu nikoga, to će Luka reći. Koga on ima na umu - s tim se borim. Moram ga slušati jer bez trenera nema ništa.“

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Povezani tagovi

MMAFNCMario Žgela
  • Najnovije
  • Najčitanije

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!