Ivanković: "Ne pamtim kada sam imao ovako loš start na klupi"
Nogometaši Dinama porazom od Čornomoreca rezultatom 2:1 otvorili su svoj ovogodišnji nastup u Europskoj ligi. Gosti su iskoristili svoje prilike u nastavku i došli do zaslužene pobjede.
Iako se u prvih 45 minuta činilo da je Dinamo puno bolji, a gosti su teško prelazili centar nastavak susreta ponudio je potpuno drugačiju sliku na terenu i na kraju Čornomorec iz Zagreba odlazi s tri boda.
"Igra koja je prikazana u drugom poluvremenu je naša prava igra. U prvom poluvremenu smo imali jako puno pogrešaka i čim smo ih smanjili odmah je to bilo puno bolje," izjavio je gostujući strateg Roman Grygorčuk
Vezane vijesti
Trener Čornomoreca nije bio iznenađen onim što je Dinamo pokazao: "Bili smo spremni na sve taktike koje je Dinamo mogao ponuditi, dobro smo ih proučili i mislim da Dinamo nije bio puno bolji niti u prvom poluvremenu. Mi smo stajali previše u obrani i nismo izlazili organizirano u napad.
"Ovo je tek prva utakmica i ništa ne znači. Prolazak skupine je još jako daleko, ali ako ovako nastavimo igrati mislim da imamo svoje šanse i da smo na dobrom putu," zaključio je Grygorčuk koji je priznao da Dinamo ima bolje pojedince, ali je njegova momčad zasluženo došla do pobjede.
"Moram istaknuti da sam jako žalostan, prije svega zbog naših navijača i ljudi u klubu koji jako puno ulažu u momčad. Nismo bili lošiji i desetak minuta slabosti nas je koštalo. Imali smo dobre prilike, ali u ovakvim utakmicama one se moraju zabijati. Ipak u prvom poluvremenu smo pokazali da možemo igrati protiv svakoga i to me veseli," izjavio je Branko Ivanković.
Domaći strateg nije mogao sakriti razočaranje: "Start trećeg mandata je vrlo loš i ne pamtim kada sam krenuo s dva poraza. Očekujem da izvučemo pouke i da slabosti svedemo na minimum."
Ivanković vjeruje da ipak može podići momčad za izazove koji su pred njima: "Kod nas je problem u psihičkoj barijeri koju igrači imaju kada povedu. Jednostavno se boje da ne pokvare rezultat i onda se događa ovo što se nama dogodilo. Nama ne preostaje ništa drugo nego napraviti objektivnu analizu i radom ispravljati pogreške," zaključio je.
- Najnovije
- Najčitanije


Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
14 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
15 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
18 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
19 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
1 dan•Francuski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
18 sati•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
15 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
19 sati•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik20.09.2013. u 12:06A ja nepamtim kad je neki trener ostao na klupi Dinama nakon 2 uzastopna poraza :))

- Obrisan korisnik20.09.2013. u 12:04nije profesor kriv što ga igrači ne slušaju, a tko bi ga i slušao kad je već treći put tu.. dinamo je neozbiljan klub,jedino što je dobro posloženo u klubu je omladinska škola i prodaja igrača. zato je ovo gdje je dinamo sada zapravo uspjeh! p.s. Ukrajinci su im očitali školu nogometa u 2... [više na forumu]

- Forlan20.09.2013. u 10:11Sljedeća tekma je protiv Osijeka, odlična prilika za vratiti samopouzdanje. Samo naprijed!

- Obrisan korisnik20.09.2013. u 09:57mi se ne žalimo.............

- Obrisan korisnik20.09.2013. u 09:42Da nije Mamica pomislio bi da ove godine netko drugi moze biti prvak u HNL. Ali nazalost to je vrjerovatno utopija...

Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 12:22
HNK Gorica tema za sve sezone
Danas u 12:11
HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 12:05
HNK Rijeka 2026/2027
Danas u 11:58
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 11:48
Dresovi
Danas u 11:44








