Milan odustao od Džeke

Vedran Attias utorak, 09.02.2010.
Milan odustao od Džeke
Foto: EPA

Priča koja traje već nekoliko mjeseci bliži se svoje kraju jer je sve izglednije kako Edin Džeko neće u Milan koji za njega nije spreman izdvojiti potreban novac...

Prošloga ljeta Edin Džeko nije skrivao svolju želju za prelaskom u Milan koji je itekako bio zainteresiran, no postojao je "samo" jedan problem - odšteta. Wolfsburg i Milan se tada nisu uspjeli dogovoriti, a obzirom na loše igre Vukova pa tako i Džeke Milan je pomislio kako je sada cijena pala i prevario se.

Wolfsburg ne samo da nije snizio cijenu za bosanskohercegovačkog reprezentativca već ju je povećao i ona sada iznosi 40 milijuna eura. Naravno, Milan nije spreman dati taj novac za Džeku pa je tako gotovo sigurno da ovaj neće postati rossoneri.

Ako je pak Džeko htio u Milan zbog Carla Ancelottija onda nema razloga za tugu jer se baš Talijanov novi klub, Chelsea, spominje kao njegova moguća destinacija. Ako ništa drugo, priuštiti ga sigurno mogu.

Serie A

1Inter 3889:35+5487
2Napoli 3858:36+2276
3Roma 3859:31+2873
4Como 3865:29+3671
5Milan 3853:35+1870
6Juventus 3861:34+2769
7Atalanta 3851:36+1559
8Bologna 3849:46+356
9Lazio 3841:40+154
10Udinese 3845:48-350
11Sassuolo 3846:50-449
12Parma 3828:46-1845
13Torino 3844:63-1945
14Cagliari 3840:53-1343
15Fiorentina 3841:50-942
16Genoa 3841:51-1041
17Lecce 3828:50-2238
18Cremonese 3832:57-2534
19Verona 3825:61-3621
20Pisa 3826:71-4518

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

Serie A

1Inter 3889:35+5487
2Napoli 3858:36+2276
3Roma 3859:31+2873
4Como 3865:29+3671
5Milan 3853:35+1870
6Juventus 3861:34+2769
7Atalanta 3851:36+1559
8Bologna 3849:46+356
9Lazio 3841:40+154
10Udinese 3845:48-350
11Sassuolo 3846:50-449
12Parma 3828:46-1845
13Torino 3844:63-1945
14Cagliari 3840:53-1343
15Fiorentina 3841:50-942
16Genoa 3841:51-1041
17Lecce 3828:50-2238
18Cremonese 3832:57-2534
19Verona 3825:61-3621
20Pisa 3826:71-4518

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik10.02.2010. u 08:35
    ja sam navijač Milana i ne mogu vise gledat kako se inter nakupovao a milan ko da je siroce bez lipe sa takvim stavom necemo nikad osvojiti prvenstvo
    Obrisan korisnik
  • szlaja09.02.2010. u 21:27
    Milan je lud ako ga ne kupi. Dzeko je masina
    szlaja
  • Obrisan korisnik09.02.2010. u 19:51
    a koje je berlusconi pameti mozda ga i plate 40mil. iako ne vjerujem da je toliko lud--
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik09.02.2010. u 18:10
    naravno da ne vrijedi, ali kad prodaješ onda lupiš veću cijenu, a kad kupuješ praviš se da ti je svejedno hoćeš kupit ili ne... pa "odustaješ". Dobit će za njega 20-25 i to vjerojatno od Milana...
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik09.02.2010. u 17:50
    momak ne vrijediš ti 40 mil. eura
    Obrisan korisnik