Lucescu: "S Eduardom ništa ozbiljno"
Mihaela Bradovski srijeda, 24.11.2010.
Nakon susreta Partizana i Šahtara, koji je s uvjerljivih 3:0 dobila gostujuća momčad, oba su se stratega osvrnula i pohvalila igru ukrajinskog sastava. I dok je Mircea Lucescu imao razloga za zadovoljstvo, ukljujučujući i Eduardovo zdravlje, Aleksandru Stanojeviću ostala je zadaća rješavanja problema kojeg je istaknuo...
Šahtar je do pogodaka i u konačnici pobjede stigao u nastavku, prvo poluvrijeme odlazi u prilog domaćim nogometašima koji su namučili protivničku momčad. Tako je početni dio opisao sam Lucescu.
"Prvo je poluvrijeme bio zaista teško. Prije starta utakmice imali smo dogovor kojom ćemo taktikom igrati u prvih, a kojom u završnih 45 minuta. U nastavku smo trebali nametnuti svoj stil igre i to se i dogodilo."
Vezane vijesti
Eduardo: "Samo dio mog posla"
24.11.2010.
Hrvati odlični, Braga iznenadila Arsenal
23.11.2010.
Mircea Lucescu: "Što se tiče Eduardove ozljede poslije pogotka, nije ništa ozbiljno. Da je postojao ikakav problem, odmah bismo ga zamijenili".
Pronašao je rumunjski stručnjak vremena i za analizu Partizanove igre. "Partizan ima dosta visokih igrača, no oni se svi redom nisu mogli nositi s našom brzinom i tehnikom. Zbog toga su se umarali brže od nas."
Uoči posljednje utakmice Šahtar drži prvo mjesto, a Lucescu o raspletu kaže: "Bit će zanimljivo u tom posljednjem kolu. Nije me iznenadila današnja pobjeda Brage, proučavali smo njenu igru i znamo za što je ta momčad sposobna. Svi su mislili kako će Arsenal lako do prve pozicije pa se nije pokazalo tako. U zadnjem će dvoboju stadion biti pun i već sada osjećamo podršku tih tribina. Ne smijemo ih razočarati".
Kratak je u podjeli svojih dojmova bio domaći strateg. Stanojević je krenuo od pohvala Šahtaru. "Danas je još jednom ta momčad dokazala svoju klasu. Zaslužili su pobjedu iz jednostavnog razloga - bolji su od nas. Do 55. minute utakmica je bila u egalu, ali sve nakon toga je samo bilo pitanje s koliko ćemo pogodaka razlike izgubiti."
Domaći će u idućem razdoblju morati pronaći i odgovor na problem koji je već evidentan. "Ne mogu razumjeti način na koji primamo tako jeftine pogotke, a s druge se strane toliko mučimo u samom stvaranju prilika. No bez obzira na sve ovo je natjecanje bila dobra škola za nas, a sada znamo da nam za više treba još nekoliko kvalitetnijih pojedinaca. Jedino čim sam strašno nesretan je to što nismo skupili niti jedan bod."
- Najnovije
- Najčitanije


Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
11 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
11 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
14 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
15 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
15 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
21 sat•Francuski nogomet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
21 sat•Španjolski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
14 sati•Ostale lige

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
21 sat•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
11 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
15 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
11 sati•Španjolski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
1 dan•Ostale lige
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- chepo28.11.2010. u 21:11Nakon partija protiv Villareala i Bruggea Dinamo može komotno bit treći u skupini lige prvaka narednih godina

- Obrisan korisnik24.11.2010. u 11:08Zasto je Telekom Srbija glavni sponzor Partizana?Obecali su im tarifu "Nula u grupi" :))

- Obrisan korisnik24.11.2010. u 10:30radije bih da dinamo 10 puta zaredom ulazi u europsku ligu nego samo jednom kao partizan u ligu prvaka i tamo bude kanta za napucavanje.

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 08:08
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 08:06
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 08:05
Arsenal F.C.
Danas u 04:57
GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 00:49
3. HNL - istok
Jučer u 23:34








