Mourinho: "Igrali smo protiv 50.000 ljudi u utakmici u kojoj nismo mogli ništa dobiti, a sve izgubiti"
Real Madrid je u Istanbulu izgubio u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka, ali ipak je prošao dalje. Galatasaray je pred svojim fanatičnim navijačima vodio s 3:1 i bio na putu prema velikoj senzaciji, ali to je s dva pogotka ipak spriječio Ronaldo. Mourinho se nije previše osvrtao na ovaj susret, već je pohvalio domaću publiku.
Real je u Tursku doputovao s velikom prednošću od 3:0 iz prvog susreta na Santiago Bernabeu. Jose Mourinho se ipak nije htio previše "kockati", te je na teren poslao gotovo najjaču postavu. Sve je krenulo idealno za Španjolce kada je Ronaldo zabio za 1:0, no uporni domaćini su preokrenuli i poveli s 3:1.
"Galatasaray nije igrao s 11 igrača, igrao je s 50.000 ljudi. U ovakvoj utakmici mogli smo sve izgubiti, a ništa nismo mogli dobiti", rekao je Mourinho koji ipak tvrdi da niti u jednom trenutku nije bio zabrinut za konačni ishod: "Nisam imao vremena biti nervozan."
Vezane vijesti
Španjolski dnevnik As: "Modrić je bio savršeni džoker i noćna mora za protivnike"
10.04.2013.
Drogba: "Ne volim ispasti kad postignem pogodak"; Ronaldo: "Naučit ćemo iz pogrešaka"
10.04.2013.
Modrić: "Kontrolirali smo situaciju, ali problemi su počeli kad smo primili prvi gol"
10.04.2013.
Video: Galatasaray stvorio probleme Realu, pobijedio ga 3:2 i ispao iz Lige prvaka
09.04.2013.
"Sada nas čeka polufinale protiv odlične momčadi. Ne znamo koja će to biti, ali je sigurno kako je vrlo dobra. Bit će teško, ali sada je vrijeme za uživanje, a ne za nerviranje ili strah", rekao je. Trener Reala ovako je komentirao pitanje o pobjedniku susreta Barcelone i PSG-a: "U Parizu imam nekoliko prijatelja, u Barceloni niti jednog."
Fatih Terim je napravio odličan posao i bio blizu senzacije protiv deveterostrukog prvaka Europe. Turski stručnjak priznao je kako je nakon 3:1 počeo razmišljati o prolasku među četiri najbolje ekipe Lige prvaka.
"Da, počeo sam razmišljati o polufinalu kad smo poveli s 3:1. Dotad nisam imao takve primisli u glavi. Moram čestitati svojim igračima koji su pobijedili jednu od najmoćnijih ekipa na svijetu. Igrali su sa strašću i pružili su radost našim navijačima koji su stvorili nevjerojatnu atmosferu", kazao je.
Terim je otkrio i jedan detalj nakon utakmice: "Moram zahvaliti Real Madridu i Joseu Mourinhu. Nakon susreta došao je u našu svlačionicu i čestitao mojim igračima na pobjedi", rekao je trener Galatasaraya.
- Najnovije
- Najčitanije


Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
4 sata•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
6 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
10 sati•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
20 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
22 sata•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
22 sata•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
1 dan•Ostale lige

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
6 sati•SuperSport HNL

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
4 sata•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
22 sata•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
22 sata•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
10 sati•Talijanski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik20.04.2013. u 21:48navijač sam barcelone ali suci često sude i za barcu

- Obrisan korisnik10.04.2013. u 20:49Nogomet se još uvijek igra na golove, a ne na posjed lopte..

- Obrisan korisnik10.04.2013. u 19:46Svaka casto Mourinhu ,ali onaj Galta je u obije utakmice utakmice bila bolja momcad i ljepse ih je bilo za gledat. Mislim imati vezne igrace poput Kake,Modrica,Ozil, Di Maria i igrat sa nabacivanjem iz svoje polovice na Ronalda je meni jadno ..Jedan Galatasary ima veci posjed lopte u obije utakmice... [više na forumu]

- Obrisan korisnik10.04.2013. u 16:03Mourinho je ovojio 15ak trofeja od Porta pa trenutno do Reala (mozda cak i ponkeki vise-od prvenstva, kupa, liga kupa, superkupa pa do europske uefa lige, lige prvaka i europskog super kupa), Od 2002 nije prosla godina u kojoj nije osvojio barem 1 trofej-pricati kao da je on neki nogometni... [više na forumu]

- Obrisan korisnik10.04.2013. u 13:50ajde kad se već praviš pametan napiši šta sam lagao?

GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 18:57
NK Karlovac 2026./2027.
Danas u 18:45
HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 18:44
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 18:42
NK Varaždin 2026/2027
Danas u 18:26
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 17:55










