Wilshere: "Igrači moraju preuzeti odgovornost, ovo nema veze s trenerom"
Poraz od Bayerna doveo je nogometaše Arsenala u tešku situaciju pred uzvratni susret osmine finala Lige prvaka. Jack Wilshere je nakon neuspjeha stao u obranu trenera, a Walcott je realan uoči uzvrata.
Londonski Arsenal ostao je bez velikih izgleda da u Ligi prvaka ode dalje od osmine finala. Bayern se u prvom susretu pokazao boljim, a Wengeru i igračima ostaje slaba nada pred uzvrat u Münchenu.
Dovest će to do nove lavine kritika na račun francuskog trenera, ali u njegovu obranu stao je Jack Wilshere. " Mislim da to nema veze s menadžerom. On nas može postaviti na travnjak i motivirati nas, ali mi moramo igrati, a u ovom trenutku loše započinjemo utakmice i zbog toga smo kažnjeni", rekao je nakon poraza.
Vezane vijesti
"Mislim da igrači moraju preuzeti odgovornost. Moramo to priznati. On je ovdje 16 godina i napravio je sjajan posao za klub, pa ne možete u njega sumnjati", nastavio je veznjak londonskog kluba.
Ipak, još uvijek se nada u preokret na Allianz Areni: " Igrači moraju biti dovoljno veliki muškarci i preuzeti odgovornost, podići glave i nastaviti dalje. Tamo moramo zabiti nekoliko golova, najmanje tri, a imamo igrače koji to mogu. Samo moramo započeti bolje."
Također, svoje mišljenje nakon poraza od Bavaraca iznio je i Theo Walcott. "Moramo biti realni i reći kako će biti veoma teško proći dalje. Bayern je vrlo jak kod kuće, nama trebaju tri pogotka. To možemo samo ako pružimo sve od sebe i pokažemo izdanje iz drugog poluvremena na Emiratesu", riječi su napadača o uzvratu u Njemačkoj.
Svjestan težine zadatka u europskom natjecanju Walcott naglašava kako je vrijeme za potpunu koncentraciju na Premiership. "Mislim da se moramo vratiti na mjesta na kojima bi trebali biti na tablici. Imali smo nekoliko dobrih rezultat u prvenstvu, moramo ponovno početi vjerovati u sebe i krenuti prema vrhu ljestvice", zaključio je član kluba kojeg čeka velika borba za plasman u Ligu prvaka u sljedećoj sezoni.
- Najnovije
- Najčitanije


Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
3 sata•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
5 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
9 sati•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
19 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
21 sat•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
21 sat•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
1 dan•Ostale lige

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
5 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
21 sat•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
3 sata•SuperSport HNL

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
21 sat•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
9 sati•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- johnny00820.02.2013. u 19:43wenger na damo te!

- Obrisan korisnik20.02.2013. u 18:03Žao mi je Wengera. Nadam se da će ostati i da će napraviti još dobrog posla u Arssenalu. Kriva je uprava što svake godine dopušta odlazak najboljih igrača.

- Obrisan korisnik20.02.2013. u 16:07Ma nek ljudi govore što god žele, Wenger je umjetnik, postavljanjem nekog drugog za trenera bi najveći gubitnik ispao Arsenal.

- Obrisan korisnik20.02.2013. u 15:55naravno da sama igra nema previše veze sa wengerom, jer na kraju krajeva kako je i jack rekao, igraju igrači i njihova je krivnja ako se u utakmicu ne uđe sa 100posto angažmana. loši rezultati posljedica su neambiciozne klupske politike, kojoj je jedini cilj zarada novca. klupsku politiku veoma... [više na forumu]

- Obrisan korisnik20.02.2013. u 14:16meni se čini da neće arsenala biti u ligi prvaka iduće sezone, par zadnji godina su kroz kvalifikacije ušli, ali ove godine sumnjam

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 17:52
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 17:47
Arsenal F.C.
Danas u 17:45
Serie A i talijanski nogomet 2026/27
Danas u 17:35
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 17:29
Dresovi
Danas u 16:59









