Toplak: "Varaždin kroči u drugu ligu"
Varaždin ni u devetom kolu prvenstva nije uspio doći do pobjede, ali trener Kocijan i dalje ima volje i želje raditi s momčadi na ispravljanju pogrešaka. U bolju budućnost za svoj bivši kolektiv nije tako siguran Toplak.
Samir Toplak se vratio u grad gdje je donedavno vodio varaždinskog prvoligaša te uzeo pobjedu nad svojim bivšim klubom: "Preplavile su me dvojake emocije, no presretan sam zbog novih bodova. Idemo uzlaznom putanjom, međutim, tužan sam jer Varaždin polako kroči u drugu ligu. Nadam se da će se uspjeti dići i da će se probati izvući iako će to biti teško."
Sustav
"Novi sustav nema veze s krivim dodavanjima", izjavio je Kocijan.
Vezane vijesti
Toplak s Cibalijom pobijedio Varaždince
24.09.2011.
Nakon utakmice Toplak nije bio zadovoljan igrom svojih igrača, no obrana je u konačnici bila zadovoljavajuća: "Nisam zadovoljan igrom svoje momčadi budući da smo nakon brzog gola imali još dvije prilike koje nismo ih iskoristili. Međutim, obrana je drugo poluvrijeme odigrala vrhunski, bez greške, i protivnik nije imao prilika."
Trener domaće momčadi, Tomica Kocijan, nikako nije mogao biti zadovoljan utakmicom i igrom svoje momčadi: "Ovo je bila slična utakmica kao protiv Splita, loše smo otvorili susret i imali smo 30 ili 40 krivih dodavanja na deset-dvadeset metara, pa nije ni čudo što smo izgubili. Mi primimo gol jer naši igrači krivo stoje u zadnjoj liniji, a imali smo još dvije ili tri polušanse koje nismo iskoristili, dok je Cibalia imala dvije konkretne prilike. Utakmica nije bila baš za gledati."
Cibaliju čeka posao
Toplak želi dodatno poraditi na napadu svoje momčadi, dok je obranom podosta zadovoljan: "Obrana nam je bila čvrsta, no u igri prema naprijed trebamo još dosta raditi. Na kraju sam najviše bio zadovoljan Prgometom. Mi idemo dalje raditi i čeka nas krvavi posao."
"Uspjeli smo dići atmosferu u momčadi, ali je igra danas bila katastrofa. Ne želim komentirati prekršaj u 67. minuti i je li to trebao biti penal", izjasnio se Kocijan, dok je Toplak kazao kako smatra da je u toj situaciji na 17 metara u 67. minuti sve bilo čisto.
Tomica Kocijan burno je regirao na novinarsko pitanje kako dalje te je kazao: "Najbolje da prestanemo igrati, trenirati i da zatvorimo klub", potom je ipak ponudio drugačiji odgovor: "Nije nam ugodno nakon devet kola i jednog osvojenog boda, no treba raditi i trenirati dalje. Sa svakom nam je utakmicom sve teže."
Radost pobjede
"Uvijek je lijepo pobijediti, zapravo prekrasno. Kada sam radio u Varaždinu davao sam sve od sebe, a tako radim i u Cibaliji", zaključio je Toplak.
Kocijan se izjasnio kako mu nije ugodno u situaciji u kojoj se trenutno nalazi, no želi i dalje raditi sa svojim igračima kako bi u 1. HNL krenuli uzlaznom putanjom: "Mi treniramo da spriječimo greške, no kada tri utakmice igramo bez Golubara i Vugrinca nije nam lako. Danas je Vugrinec igrao, no imao je snage za jedno poluvrijeme. Nije ugodno biti trener u ovoj situaciji, no ne bojim se izazova i rada jer znam kakav je nogomet. Doživio sam puno toga, a ovo sve je dio sporta. Dalje trebamo samo raditi jer od jadanja nema koristi."
Teško je treneru domaće momčadi bilo izdvojiti igrača kojim je večeras bio zadovoljan budući da je igra, posebice u obrani, bila loša: "Danas sam zadovoljan samo golmanom koji je bio siguran, no mi smo jednostavno bili loši. Naime, ponekad nismo došli ni do drugog ni do trećeg pasa i već je bio prekid akcije, netočno dodavanje ili nešto drugo i gotovo."
MAXtv Prva liga
- Rezultati
- Ljestvica
9. kolo
| Lokomotiva | 1:2 | Dinamo |
| Osijek | 1:0 | Inter-Zaprešić |
| Lučko | 1:0 | Karlovac 1919 |
| Varaždin | 0:1 | Cibalia |
| Šibenik | 1:2 | Split |
| Zadar | 1:0 | Zagreb |
| Rijeka | 0:0 | Istra 1961 |
| Hajduk | 4:1 | Slaven Belupo |
| 1 | Dinamo | 30 | 73:11 | +62 | 75 |
| 2 | Hajduk | 30 | 50:24 | +26 | 54 |
| 3 | Slaven Belupo | 30 | 41:27 | +14 | 52 |
| 4 | Split | 30 | 43:32 | +11 | 50 |
| 5 | Cibalia | 30 | 35:35 | 0 | 45 |
| 6 | Zagreb | 30 | 36:42 | -6 | 45 |
| 7 | Lokomotiva | 30 | 33:33 | 0 | 44 |
| 8 | Osijek | 30 | 45:38 | +7 | 43 |
| 9 | Istra 1961 | 30 | 35:33 | +2 | 42 |
| 10 | Zadar | 30 | 29:44 | -15 | 40 |
| 11 | Inter-Zaprešić | 30 | 33:33 | 0 | 38 |
| 12 | Rijeka | 30 | 29:29 | 0 | 38 |
| 13 | Lučko | 30 | 29:36 | -7 | 31 |
| 14 | Šibenik | 30 | 27:39 | -12 | 27 |
| 15 | Karlovac 1919 (-1) | 30 | 25:53 | -28 | 24 |
| 16 | Varaždin (-1) | 30 | 16:70 | -54 | 8 |
- Najnovije
- Najčitanije


Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
12 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
14 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
14 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
17 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
18 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
19 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
1 dan•Francuski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
17 sati•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
14 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
14 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
19 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
3 sata•Talijanski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
18 sati•SuperSport HNL
MAXtv Prva liga
- Rezultati
- Ljestvica
9. kolo
| Lokomotiva | 1:2 | Dinamo |
| Osijek | 1:0 | Inter-Zaprešić |
| Lučko | 1:0 | Karlovac 1919 |
| Varaždin | 0:1 | Cibalia |
| Šibenik | 1:2 | Split |
| Zadar | 1:0 | Zagreb |
| Rijeka | 0:0 | Istra 1961 |
| Hajduk | 4:1 | Slaven Belupo |
| 1 | Dinamo | 30 | 73:11 | +62 | 75 |
| 2 | Hajduk | 30 | 50:24 | +26 | 54 |
| 3 | Slaven Belupo | 30 | 41:27 | +14 | 52 |
| 4 | Split | 30 | 43:32 | +11 | 50 |
| 5 | Cibalia | 30 | 35:35 | 0 | 45 |
| 6 | Zagreb | 30 | 36:42 | -6 | 45 |
| 7 | Lokomotiva | 30 | 33:33 | 0 | 44 |
| 8 | Osijek | 30 | 45:38 | +7 | 43 |
| 9 | Istra 1961 | 30 | 35:33 | +2 | 42 |
| 10 | Zadar | 30 | 29:44 | -15 | 40 |
| 11 | Inter-Zaprešić | 30 | 33:33 | 0 | 38 |
| 12 | Rijeka | 30 | 29:29 | 0 | 38 |
| 13 | Lučko | 30 | 29:36 | -7 | 31 |
| 14 | Šibenik | 30 | 27:39 | -12 | 27 |
| 15 | Karlovac 1919 (-1) | 30 | 25:53 | -28 | 24 |
| 16 | Varaždin (-1) | 30 | 16:70 | -54 | 8 |
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- kapelnik9026.09.2011. u 14:26Istina, pol ih ni u Nedeljancu ne bi moglo igrati, da ne ispadne da potcjenjujem, stvarno to mislim bez obzira kaj su u 3. HNL Nedeljanec ima odličnu ekipu.

- Obrisan korisnik25.09.2011. u 23:07Kapelnik, procitaj si sastav.. mozda skuzis da valjda pol ekipe ni v tom nedeljancu nebi moglo igrati.Inace.. gledam danas Belupo Hajduk.. za belupo igrali: Maras, Mujanović, Brezovec, Glavica, Benko.. mogli su se komot preimenovat u NK Varteks, ime je ionak slobodno. Pa onda ak se sjetim da u... [više na forumu]

- Obrisan korisnik25.09.2011. u 15:53a sad šizenje...

- Obrisan korisnik25.09.2011. u 14:28Nisam navijač NKVŽ, ali sam ih uvijek cijenio kao jedan od boljih klubova u ligi s gospodskim manirima, lijepom igrom i puno igrača iz vlastite škole. Upravo zato bi bila katastrofa da ispadnu. Dajte ljudi (prvo Uprava, onda i ostali)-upregnite!!!!

- kapelnik9025.09.2011. u 12:37...nekad kad ti dobro ide kad se pobjedi, kad je sve dobro, ne komentiramo... Pa kad je to bilo dobro i koga ste to pobijedili? Nedeljanec?

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 11:12
Arsenal F.C.
Danas u 11:00
GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 10:35
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 08:59
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 08:06
3. HNL - istok
Jučer u 23:34







