Beqiraj: "Jedna od najboljih prezentacija"
Nogometaši Dinama uvjerljivo su slavili u prvoj utakmici finala Hrvatskog nogometnog kupa. Možda i lakše nego se očekivalo pobijedili su Varaždin rezultatom 5:1.
Osim zadovoljstva rezultatom svi igrači su isticali i povratak osmijeha u svlačionicu. Je li razlog za to novi trener ili nešto drugo nitko nije izravno govorio.
Fatos Beqiraj zabio je dva pogotka koja su prelomila utakmicu: "Imamo veliku prednost, igrali smo finu utakmicu, pogotovo drugo poluvrijeme. Bio je veliki pritisak, a postigli smo pet golova što nismo već dugo. Igrali smo dosta kombinatorno i došli do mnogo prilika koje smo uspješno iskoristili. Ovo je jedna od najboljih prezentacija Dinama ovog proljeća, naravno uz utakmicu s Hajdukom. Varaždin je došao igrati, mi smo iskoristili to na najbolji način i upisali pobjedu. Trener Tot je rekao da trebamo igrati opušteno jer smo kvalitetna momčad i da trebamo u ovoj prvoj utakmici postići što bolji rezultat."
Vezane vijesti
Tot: "Dogovorili smo se neke stvari"
11.05.2011.
Dinamo obavio više od pola posla
11.05.2011.
Sammir: "Napokon smo uživali u nogometu, a trener Tot bodrio nas je i prije utakmice. Naravno da se veselimo jer nije mala stvar dati pet golova u jednoj utakmici."
Iako se nije upisao u strijelce i Ante Rukavina je bio odlično raspoložen: "Stvarno smo super igrali, svi smo prezadovoljni, atmosfera je u svlačionici vrhunska, pjevali smo kao da smo osvojili Ligu prvaka. Sad idemo osvojiti Kup, i odraditi preostali dio prvenstva. Prezadovoljan sam," rekao je za službenu klupsku stranicu.
Osim što je odradio svoj posao u obrani Portugalac Tonel stigao je u završnici prvoga poluvremena i zabiti za vodstvo 2:1: "Dobro smo igrali, otvorili smo se i igrali smo jako dobru obranu. Ovo je način na koji ubuduće moramo igrati utakmice, više napadački. Imali smo više prostora i kvalitetniju igru. Ovo je velika pobjeda za nas, sad nas čeka i uzvratna utakmica i iako poštujemo Varaždin, dat ćemo sve od sebe da osvojimo Kup."
Kapetan Milan Badelj unatoč uvjerljivoj pobjedi upozorava da opuštanja u uzvratu ne smije biti: "Ovo je velika prednost, ali ne smijemo si dopustiti da nam se Varaždinci približe. U Varaždin ne idemo čuvati rezultat, idemo zabiti još golova."
- Najnovije
- Najčitanije


Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
14 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
15 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
18 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
19 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
18 sati•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
15 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
19 sati•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik13.05.2011. u 21:44Ne može, jer dotičnom gospodinu jer primarno prodati igrače, a tek onda napraviti rezultat...

- Obrisan korisnik13.05.2011. u 15:15Pa ja imam osjećaj da nitko neće uspjeti, a ne Vaha ili Kuže ili bilo tko... Prvenstveno zato što se nitko niti ne zadrži duže od 2 sezone. Treba i po cijenu rezultata žrtvovati sezonu dvije i napraviti nešto kako treba. Instant rezultat ne donosi ništa dobro. Kontinuitet je majka. E sada, da li se... [više na forumu]

- Obrisan korisnik13.05.2011. u 15:08Svaka čast majstore. Ionako smo i s 1:0 i sl. rezultatima debelo prvaci, nikad lakše nismo igrali s Hajdukom i tamo i kod kuće... A u Europi odlično i koncentrirano otraga i da je bilo malo više sreće prošli bi i PAOK-a (odn. skupinu). No dobro, opet nada ostaje za dalje.

- Obrisan korisnik13.05.2011. u 15:05Pa s tobom stvarno nije sve u redu... Opet urota, opet puštena utakmica. Pa dokle???

- aco07812.05.2011. u 15:58vaha je pravio selekciju za iducu godinu pa je svima davao sanse...cek kad dodu kvalifikacije...tot nema iskustva a to dinamu treba najvise od svega

Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 12:22
HNK Gorica tema za sve sezone
Danas u 12:11
HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 12:05
HNK Rijeka 2026/2027
Danas u 11:58
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 11:48
Dresovi
Danas u 11:44








