"I Varaždin je mogao zasluženo pobijediti"
Oba su se trenera po odigranom susretu osmine finala Hrvatskog kupa u Varaždinu složila da je iza njih teška utakmica, i da bi radije da je bila riješena bez produžetaka.
Po običaju, prvi je riječ dobio trener gostujuće momčadi Igor Pamić, koji je kazao: "Bila je to teška utakmica za nas, no pobjeda je zaslužena, a da je otišla na stranu Varaždina ne bi bila nezaslužena."
Pamić se požalio na utakmicu od 120 minuta, koja će sigurno ostaviti posljedice na njegovim igračima: "Za nas bi bilo bolje da smo utakmicu završili u 90 minuta, no zadovoljan sam pobjedom i prolaskom u sljedeći krug Kupa. Moram čestitati svojim igračima na pobjedi u teškoj utakmici. Isto tako moram čestitati igračima Varaždina na dobroj utakmici."
Vezane vijesti
Istra prošla jedanaestercem u produžetku
25.10.2011.
Ponudio je gostujući strateg i kratku prvu analizu utakmice: "Mislim da smo bolje ušli u drugo poluvrijeme, pokušali smo osvježiti momčad i iskoristiti kratku klupu Varaždina, što nam je i uspjelo i nagrađeni smo pogotkom u drugom produžetku."
Na suđenje je bilo pritužbi, no o njima Pamić nije želio govoriti: "Suđenje ne želim komentirati, ali mislim da je naš igrač, Vedran Jerković, napravio glupost i zaslužio crveni karton te svoju momčad doveo u nezgodnu situaciju, jer smo ostali bez važnog igrača u veznom redu. Nakon ovog uspjeha moramo se okrenuti nastavku prvenstva i pokušati osvježiti momčad za utakmicu s Dinamom."
Nakon Igora Pamića, svoje viđenje utakmice dao je i trener domaćih Branko Janžek: "Pobjeda gostujuće ekipe bila je zaslužena. Na mojim igračima su bile vidljive posljedice teške utakmice s Osijekom. U prvom poluvremenu Istra nas je pritisnula i nismo mogli razviti svoju standardnu igru, no u drugom dijelu susreta utakmica se otvorila i imali smo svoje šanse koje nismo iskoristili. Na našu žalost primili smo gol u drugom produžetku i nismo imali snage za povratak."
120 minuta nije bilo lako odigrati ni Varaždincima, a trener je komentirao: "Šteta što je utakmica otišla u produžetke jer smo puno izgubili, ne samo ovu utakmicu, već su nam se dodatno umorili igrači pred važnu utakmicu za vikend protiv Lučkog. Mi se u ovom trenutku moramo orijentirati na prvenstvo i tražiti prvu pobjedu."
Tome je Janžek dometnuo: "Realno, teško da bi moja momčad mogla pratiti tempo utakmica srijeda – subota, da smo prošli dalje u Kupu. Želim čestitati Istri na zasluženoj pobjedi, ali i svojim momcima koji su dali sve od sebe."
(Iz Varaždina: Tomislav Rukelj)
- Najnovije
- Najčitanije


Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
14 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
16 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
19 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
20 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
19 sati•Ostale lige

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
32 min•SuperSport HNL

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
16 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
16 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
20 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
4 sata•Talijanski nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
20 sati•SuperSport HNL

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik26.10.2011. u 01:14astaće zapisano da u godini u kojoj imaju 3 evropske pobjede nemaju pobjedu u prvenstvu . nevjerojatno

- mago25.10.2011. u 22:40koje su to gluposti o spremi i posljedicama pa ako jedanput na mjesec nebreju odigrati dvije natjecateljske utakmice tjedno onda bolje nek se ostave nogometa i igrači, a i treneri koji ih tak treniraju.

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 12:55
HNK Rijeka 2026/2027
Danas u 12:55
NK Slaven Belupo 2026/27.
Danas u 12:50
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 12:47
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 12:35
HNK Gorica tema za sve sezone
Danas u 12:11







