Lončarević: "Nismo bili na prvom dijelu"
Dva brka hrvatskog klupskog nogometa, Ivo Ištuk i Ilija Lončarević složili su se da je prolazak Rijeke u četvrtfinale Hrvatskog kupa zaslužen, no domaći trener imao je nekoliko primjedbi na svoje igrače.
Rijeka je rijetko viđenim pogotkom Salčinovića slomila zaprešićki Inter na kišovitoj Kantridi te se plasirala među najboljih osam momčadi Hrvatskog kupa. No, sterilna igra prema naprijed opet nije zadovoljila navijače na Portiću 3, ali rezultat je ono što je bitno. Treneri su nakon utakmice imali slično viđenje utakmice.
"Čestitam Rijeci na zasluženoj pobjedi. Mi nismo bili na utakmici u prvom dijelu, bili smo negdje drugdje. Na našu sreću, Rijeka to nije iskoristila tada, no kazna nas je stigla nešto kasnije. Tek nakon pogotka mi smo počeli igrati nogomet, možda smo mogli do izjednačenja, čak i pobjede, ali ne bi to bilo niti realno niti zasluženo zbog naših blijedih sat vremena. Rijeci želim svu sreću u nastavku natjecanja", rekao je Ilija Lončarević koji je prvo poluvrijeme bezuspješno pokušavao gurnuti svoje igrače prema Lisjaku.
Vezane vijesti
Salčinović poslao Rijeku u četvrtfinale
25.10.2011.
Ivo Ištuk proslavio je svoju drugu pobjedu na Kantridi, no zadovoljan može biti samo rezultatom i možda izvedbom nekih pojedinaca (Salčinović, Miloš i stoperski par). U prvom poluvremenu Križman je igrao napadača, no on nije i neće nikada biti prvi napadač. Nije slučajnost da je Rijeka dala gol tek nakon ulaska klasičnog centarfora, iako ni Mance nije odigrao utakmicu za pamćenje.
"Hvala kolegi na čestitkama, drago mi je što ćemo nastaviti natjecanje na dvije fronte. Sat vremena smo ličili na momčad, a pola sata nismo ličili na ništa. Treba vidjeti koji je uzrok toga i dobro to preispitati jer već postaje zabrinjavajuće. To nam se dogodilo protiv Splita, Dinama i evo sada protiv Intera", izjavio je domaći trener koji čvrsto stoji na zemlji i odlično detektira slabosti riječke squadre za koju je ustvrdio da "ima previše polušpica".
"Zadovoljan sam prolaskom u daljnji krug natjecanja te Salčinovićem dok je imao snage. Ne znam zašto padamo, je li to fizička, je li to psihička nepripremljenost... Mnogi nisu prošli adekvatne pripreme, možda to dolazi na naplatu", "mozgao" je Ištuk nakon utakmice kako spriječiti da momčad ne padne i protiv Cibalije za vikend.
"Neki igrači su igrali i privatne utakmice, i to namjeravam riješiti", kazao je na kraju.
- Najnovije
- Najčitanije


Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
13 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
14 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
15 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
17 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
18 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
19 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
1 dan•Francuski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
17 sati•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
15 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
14 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
19 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
3 sata•Talijanski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
18 sati•SuperSport HNL
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- ttt200826.10.2011. u 10:43šteta, trebali smo ih od prve minute napast

- Obrisan korisnik25.10.2011. u 23:06Slažem se! Sat vremena polunogometa nije dovoljno niti za drugu ligu. Netko je rekao: "Najbitniji su bodovi, prolaz". Da, možda, ali do kada?! Rijeka je prošla! Čestitke rezultatu na tome!

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 11:26
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 11:15
Arsenal F.C.
Danas u 11:00
GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 10:35
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 08:06
3. HNL - istok
Jučer u 23:34







