Maloča: "Mi smo favoriti na Poljudu"
Igrači Hajduka mahom su bili zadovoljni rezultatom Kup susreta protiv Dinama, a svi su uvjereni da na Poljudu Hajduk ima vrlo dobru šansu dočepati se finala.
Hajdukov branič Mario Maloča je tako rekao: "Mi smo uvjereni da smo favoriti na Poljudu i da tamo imamo šanse za finale. Ne sjećamo se kada su nas u Splitu pobijedili. Imali smo dobre šanse, mislim da smo imali i najbolju šansu utakmice. Da smo to zabili, bio bi još bolji dojam. Nama je bilo najvažnije da ne primimo gol i uvjereni smo da imamo šanse na Poljudu."
Senijad Ibričić mogao je biti čovjek odluke: "Da, mogao sam riješiti utakmicu, šteta što mi nije ušlo. Mi smo ipak napravili ono što smo htjeli, nismo izgubili i sada znamo da će Poljud biti pun. Napravit ćemo sve da uđemo u finale. Mi smo na Poljudu protiv svakoga favoriti, a i danas smo pokazali da Dinamo ne igra ništa bolje od nas. Budemo li igrali kako znamo, proći ćemo sigurno u finale."
Vezane vijesti
Mandžukić: "Pandža bi za mnom i na tribine"
24.03.2010.
Kakav nogomet, takav i rezultat
24.03.2010.
Poklepović: "Ništa dok je tri posto sprinta!”
24.03.2010.
Puno trke nizašto
24.03.2010.
Objasnio je Hajdukov veznjak i taktiku Splićana u Zagrebu: "Nama je bio cilj ne primiti gol i ne izgubiti te iz kontre pokušati zabiti gol. Imali smo 2-3 prilike, mislim da trener može biti zadovoljan što smo ostvarili ono što je želio. Nismo izgubili i sada je sve na nama. Može se reći da smo igrali bez napadača, ali u završnicu smo ulazili s par igrača i to je najvažnije. Već je tradicija da netko od nas mora dobiti crveni karton, ali danas nas to nije koštalo."
Danijel Subašić se nadovezao: "Došli smo tu po što bolji rezultat. Prvo poluvrijeme smo odigrali neriješeno, sada imamo uzvrat u Splitu u kojem moramo pobijediti i plasirati se u finale. Imali smo i danas par dobrih šansi da postignemo pogodak, ali zadovoljni smo rezultatom. 0:0 ništa nam ne garantira, ali moramo u 90 minuta pokazati tko je gazda na Poljudu."
Na pitanje novinara je li trener Poklepović zadovoljan pokazanim, Subašić je odgovorio: "Sigurno da je zadovoljan, iako bi bio zadovoljniji da smo zabili pogodak. Dali smo sve od sebe na terenu, zasluženo smo odigrali 0:0 i svaka čast momcima."
- Najnovije
- Najčitanije


Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
9 sati•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
11 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
12 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
14 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
15 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
16 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
21 sat•Francuski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
14 sati•Ostale lige

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
21 sat•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
12 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
16 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
11 sati•Španjolski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
1 dan•Ostale lige
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik25.03.2010. u 21:04To on o utakmici protiv Varteksa?

- Obrisan korisnik25.03.2010. u 20:28aj suti maloca...s ovom igrom nema sanse...ak nisi znao vi da bi prosli morate zabiti gol a to je nemoguce s bunkerom...btw da nebi ispao neki mrzitelj hajduka i dinamo je ocajan ali budimo realni i jaci od hajduka i sto je najbitnijr imamo mamica(nazalost)

- Obrisan korisnik25.03.2010. u 08:46kako je taj maloča nisko inteligentno biće! puno priča a malo radi isto kao i svi vise manje u hajduku...

- Obrisan korisnik24.03.2010. u 21:20vi cete nekog pobjedit

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 08:17
Premier League & engleski nogomet 2026-27
Danas u 08:06
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Danas u 08:05
Arsenal F.C.
Danas u 04:57
GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 00:49
3. HNL - istok
Jučer u 23:34










