Zoran Mamić na korak od ostavke: "Nekima nije jasno što znači igrati za Dinamo"

Branimir Korać srijeda, 29.10.2014.
Zoran Mamić na korak od ostavke: "Nekima nije jasno što znači igrati za Dinamo"
Foto: FaH

Dinamo se prošvercao u Opatiji i tek u produžetku eliminirao istoimenog domaćina u osmini finala Kupa. Ne samo da je morao do prolaza kroz produžetke, Dinamo je dodatnih pola sata izborio na ulasku u sudačku nadoknadu iz kaznenog udarca...

Očekivano nezadovoljan bio je Zoran Mamić nakon Dinamovog hoda po trnju u Opatiji. Nakon što je eliminirao Zagreb, domaćin je bio pred pravom senzacijom, imao je u posljednjim minutama utakmice vodstvo protiv Dinama, ali nije izdržao. Modri su slavili u produžecima izborenim pogotkom raspoloženog Henriqueza iz kaznenog udarca.

Henriquez je zasigurno bio jedan od rijetkih koji je zadovoljio u ovom susretu, postigao je sva četiri pogotka zamijenivši na poluvremenu indisponiranog Duju Čopa.

"Jedino što je dobro u ovom susretu je činjenica da smo prošli dalje. S ostalim sam tužan, nezadovoljan i jako ljut. Da smo ovo izgubili, odmah bih podnio ostavku. Nekima očito nije jasno što znači nositi Dinamov dres, kakva je to čast i kakve obaveze nosi. Ne znam hoće li biti kazni, bi li oni uopće razumjeli taj potez, ali očito je da se ovako ne može. Razgovarat ću s igračima, ne znam što dalje", rekao je razočarani Zoran Mamić za Dinamovu stranicu.

Dinamov junak Angelo Henriquez po prvi put u karijeri postigao je četiri gola u jednom susretu.

"Nikada ranije to nisam uspio i jako sam sretan. Bila je teška utakmica, teren vrlo težak, a trava loša. Ipak, uspjeli smo uz dosta rada i truda preokrenuti utakmicu i doći do pobjede. Naravno da moramo igrati bolje od ovoga. Kvalitetni smo, ali moramo biti pametni i na najbolji način odraditi ono što trener od nas očekuje", dodaje Čileanac.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik30.10.2014. u 13:26
    Ti i tvoj brat ste to napravili od kluba.Sad se čudiš što igrači gledaju na to samo kako da uzmu pare i zbrišu.
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik30.10.2014. u 12:52
    Ne smije se ništa iskreno napisat protiv tate ,odmah sljedi ban,,,,monopol na forumima
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik30.10.2014. u 10:30
    evo mene i dan danas čude neki ljudi koji misle da je dinamu rezultat na prvom mjestu. ljudi moji, ne možete imat i ovce i novce u hrvatskoj. ili će dinamo imat para za razliku od ostatka klubova u hrvatskoj ili će ulagat, dizat kredite, bljesnut koju godinu i onda kad tad kad ponestane para a i... [više na forumu]
    Obrisan korisnik
  • Zdren30.10.2014. u 08:55
    ne kužim čemu minusi ekipi gore. sve su rekli točno.
    Zdren
  • Obrisan korisnik30.10.2014. u 08:03
    a tko bi ih mogao naučiti kako se treba igrati za dinamo? u ekeipi su vam sve stranci + mladi domaći dečki. osim ogija nema ni jedne klupske legende, iskusnjare koji bi to malo pritegao. a uostalom što danas znači igrati za ovakav dinamo? bez navijača iza njih, kao da igraju na rekreaciji.
    Obrisan korisnik