Zovko najbolji trener Regionalne lige

Željko Kubatka utorak, 07.04.2009.
Zovko najbolji trener Regionalne lige
Foto: Ivan Ambroš

Po izboru žirija koji je sastavljen od trenera ekipa Regionalne lige izabrane su najbolje igračice i trener, među najboljima rukometašicama Andrea Penezić, Nikica Pušić i Paula Ungureanu…..

Još jedno priznanje je stiglo za hrvatske rukometašice, po pisanju portala Regionalne lige (www.wrhl.info) treneri ekipa koji su učestvovali u prvoj sezoni lige izabrali su all-star ekipu, najkorisniju igračicu i najboljeg trenera.

Žiri u sastavu Zdravko Zovko, Gyula Zsiga, András Németh, Marta Bon, Zoran Mlinarić i Mate Nikolić je izabrao sljedeće:

Golman: Paula Claudia Ungureanu (Podravka Vegeta)
Lijevo krilo: Nikica Pušić (Lokomotiva)
Lijeva vanjska: Andrea Penezić (Podravka Vegeta)
Srednja vanjska: Oh Seong-Ok (Hypo Niederösterreich)
Desna vanjska: Katarina Bulatović (Budućnost T-Mobile)
Desno krilo: Alexandra Do Nascimento (Hypo Niederösterreich)
Pivot: Liudmila Bodnieva (Krim Mercator)

Najkorisniji igračica: Andrea Lekić (Krim Mercator)

Najbolji trener: Zdravko Zovko (Podravka Vegeta).

Andrea Penezić je pored najbolje na lijevoj strani ponijela i titulu najboljeg strijelca prve sezone Regionalne lige sa 66 postignutih golova. Za najboljeg trenera je proglašen, a tko bi drugi do pobjedničkog trenera Zdravka Zovka koji je Podravku Vegetu i doveo do prvog pehara. Lokomotivin motor Nikica Pušić je najbolje lijevo krilo a Rumunjka Ungureanu na golu Podravke je najbolja golmanica. Što drugo reći već da su podravkašice sjajno odigrale prvu sezonu Regionalne lige.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!