Balić: "Mi smo najgrublja momčad Prvenstva"
Balić, Lacković, Štrlek, Vori i Vuković komentirali su utakmicu, a osmjesi im nisu silazili s lica. Jasno je da nakon ovakve utakmice svi mogu čestitati jedni drugima.
Ivano Balić je nakon pobjede nad Poljacima imao što reći, a posebno se osvrnuo na obranu i sudačke reakcije: "Igrali smo obranu kakvu smo trebali igrati od početka turnira. No, suci iz Slovačke nisu to isto mislili: "Zasluženo smo pobijedili, bili smo bolji, premda nam suci nisu dali da pobijedimo 10 razlike. Stvarno to ne razumijem, očito smo najgrublja reprezentacija na ovom SP-u pa smo zaslužili sva ta isključenja. A na nama svi igraju balet, pa ne zaslužuju niti jedno isključenje, čak ni sedmerce nam ne daju. I umjesto da prvo poluvrijeme vodimo osam, mi vodimo dva razlike."
Blaženko Lacković bio je ponosan na svoju ekipu: "Pokazali smo karakter i drago mi je zbog toga. Čestitam suigračima, možemo podići glavu gore i reći da smo praktički u Londonu, iako to još treba odraditi do kraja. Važno je da smo danas pobijedili, hvala cijeloj ekipi i svima koji su nas bodrili – bilo je teško."
Vezane vijesti
Griješiti je poljski
26.01.2011.
Goluža: "Da su vratari ovako branili..."
25.01.2011.
Francuska dodala nove bodove
25.01.2011.
SP 2011: Srbi jedva do dva boda
25.01.2011.
Manuel Štrlek postigao je četiri gola, te je bio izuzetno dobro raspoložen: "Drago mi je što nismo pali nakon poraza od Švedske i da smo odigrali dobro, makar znamo da nemamo šanse za polufinale. Nadomak smo cilja, plasmana na Olimpijske igre u Londonu." I Štrlek je pohvalio obranu: "Što se tiče današnje utakmice, igrali smo dobro u obrani i danas smo imali puno lakih golova, za razliku od prošlih utakmica. Golmani su također bili bolji, pomogli su nam jer nam je bilo teško. Glavno je da smo pobijedili, ne bih izdvajao nikoga od igrača."
Kapetan Igor Vori je kazao: "Obrana je cijelu utakmicu bila odlična. U prvom dijelu čak i bolja nego u drugom. Odigrali smo od prve do 60. minute odlično, golmani su danas branili, a kada obrana funkcionira sve je lakše. Trčali smo stalno, imali dobre kontre, nismo im dali da dođu do zraka. Bilo nam je puno lakše igrati nego da smo non-stop šest na šest. Mislim da do sada nisam nikada igrao poluvrijeme gdje smo imali 10 obrana manje i 10 minuta igrača manje, no dobio sam eto danas."
A Drago Vuković se i našalio: "Sad ću i ja počastiti. Dobro nam je došla ona 1-2 pive koje smo popili. "
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
4 sata•SP 2026.

Veliko olakšanje za suigrača Ivice Zupca: 'Tijelo je sjajno, konačno se osjećam kao potpuno zdrav NBA igrač'
37 min•NBA

Talijanski mediji otkrili veliki interes Bijelih: Hajduk krenuo po polivalentnog ofenzivca Intera
1 sat•SuperSport HNL

Alžir - Austrija: Izravna borba za drugo mjesto, remi ih zajedno vodi dalje
1 sat•SP 2026.

Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
2 sata•SuperSport Premijer liga

Insajder otkrio detalje pregovora: Boston za Jaylena Browna postavio astronomsku cijenu
2 sata•NBA

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
2 sata•SP 2026.

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
4 sata•SP 2026.

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
16 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
23 sata•SP 2026.

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
15 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
23 sata•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
15 sati•SP 2026.

Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
10 sati•Originalno
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik28.01.2011. u 06:05Zanimljivo - nikad u prošlosti se ne sečam, da je Balić govorio o sucima...Godinama dojde i to...

- Obrisan korisnik26.01.2011. u 12:44e još da balić poćne više ozbiljno igrati

- Obrisan korisnik26.01.2011. u 09:22nažalost, ovo je pirova pobjeda. ova poljska je 50-60% slabija nego poljska sa SP-a 2007. i SP-a 2009., tako da ju nije bio problem pobijediti. uz to....ništa ovom pobjedom na dobijamo. kvalifikacije za OI? nebitno....samo će se problemi sakriti pod tepih. sada će gobac i goluža moži reći da je ovo... [više na forumu]

- etti26.01.2011. u 01:23bravo dečki!! e da je bila koja pivica prije svake utakmice =D

- Mihalj26.01.2011. u 00:23hvala Bogu da uvijek imamo Poljake koje možemo dobit. oni su nam mušteriju ko što smo mi Francuzima

Svjetski rukomet
Danas u 20:05
Paket24 Premijer liga 2026/27
Danas u 19:28
1.HRL - jug 2026/27
Danas u 19:11
1 HRL - sjever 2026/27
Danas u 16:17
1. HMKRL djevojke (2004. i mlađe)
Danas u 14:57
Rukometni transferi
Danas u 01:20










