Balić: "Ovo mi se već gadi"
Ivano Balić je nakon utakmice s Dancima, i našeg uvjerljivog poraza, ukazao na suce kao "dva čovjeka koji mogu promijeniti sve"...
Ivano Balić je nakon utakmice bio sasvim jasan: "Iskreno, meni se već sve ovo gadi. Ovaj rukomet je nazalost sport gdje dva čovjeka mogu učiniti koliko cijela momčad ne može. Malo po malo nekim odlukama sudaca Danci su stigli na šest golova razlike. Tako je od 2003. od kada igramo, tuku po nama non stop. I cijeli ovaj sport mi se gadi."
No, tome je naš vanjski igrač dodao: "No, nisu ni oni sve krivi, kriva je i obrana, ne može vratar biti kriv ako mi olako ispustimo koju loptu. Naše loše šuteve pretvarali su u odlične kontre. Njihove vanjske igrače je večeras išlo, naše golmane nije, neku drugu večer bi možda bilo drugačije. Ima u rukometu raznih dana, nekad što god baciš uđe, a nekad ne ulazi ništa."
Vezane vijesti
Hrvatska otvara s Argentinom
21.01.2011.
Goluža: "Skandinavci uništavaju rukomet"
20.01.2011.
Mirko: "Sa mnom ovakvim ni protiv Australije"
20.01.2011.
Danci napunili prazan hrvatski gol
20.01.2011.
Objasnio je Balić i svoj izostanak iz igre tijekom drugog poluvremena: "Na početku drugog poluvremena sam napravio dvije greške i izašao van, ušao je Domagoj i mislim da je odigrao korektno. Možda sam mogao ući pred kraj, ali mislim da ne bi bilo razlike. Bodriš s klupe i vičeš, pomažeš kada si u igri koliko možeš. Šteta je da nismo imali veću pomoć od golmana, prošli bismo mnogo bolje da je njima išlo."
Najbolji hrvatski strijelac bio je Vadran Zrnić: "Praktično su nas ubili u drugom poluvremenu. Pali smo, no borili smo se do samog kraja, a borit ćemo se i u nastavku. Obrana je bila slaba, vanjske pozicije pokrivali smo slabo. Zaustavili smo tek kontre i trčanje, ali su pronašli druge načine da nas razbiju."
- Najnovije
- Najčitanije


Dalić: 'Malo sam 'bucao' u ove dvije utakmice, vratili smo se na stare postavke, ali nema euforije'
4 min•Reprezentacija

Harry Kane postao najbolji strijelac Engleske u povijesti svjetskih prvenstava
12 min•SP 2026.

Igrač utakmice: Jude Bellingham u tri minute odradio ono što najbolje zna
22 min•SP 2026.

Panama - Engleska 0:2: Englezi u drugom poluvremenu slomili otpor žilavih Panamaca
1 sat•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Panama - Engleska 0:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
2 sata•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
2 sata•SP 2026.

Poznati sastavi: Dalić iznenadio postavljanjem u prvih 11 rijetkog startera
3 sata•SP 2026.

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
10 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
2 sata•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Panama - Engleska 0:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
2 sata•SP 2026.

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
9 sati•SP 2026.

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
21 sat•SP 2026.

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
7 sati•SP 2026.

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
20 sati•SP 2026.
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- lambik21.01.2011. u 23:08Kako ih nije sram pricati o sucima nakon ove utakmice? A i ova prica o tome zbog cega je ostao na klupi skoro cijelo drugo poluvrijeme mi zvuci tanko...

- KORISNIK 00721.01.2011. u 11:43ovakve izjave im ne trebaju ako misle pobjedit ova tri dokraja.to nije Hrvatski karakter,u porazu moraju biti veliki kao u pobjedama

- Obrisan korisnik21.01.2011. u 08:25... slažem se da je drugo poluvrijeme započelo loše nakon odličnog prvog, ali ne spominjat suce u nekoliko navrata ne bi bilo fer. Navest ću samo dvije greške: 1. Duvnjak u obrani izgubi ravnotežu, počne padat i lopta ga pogodi u nogu, te dobije dvije minute kazne, dok je Danac malo poslije odigrao... [više na forumu]

- @len21.01.2011. u 08:06sramotne izjave naših

- Obrisan korisnik21.01.2011. u 03:12kontam da ce se sad nasi fino napizdit i razbit sve do finala di ce popusit. XD ma,ja bih bio zadovoljan i sa broncom kako trenutno igramo. znam da sam beskrajno subjektivan i vjerovatno nerealan,ALI: primili smo 20 golova na istu foru.nemoze Vori igrati u 5-1 onog isturenog,spor je i trom i tu... [više na forumu]

1. HMKRL djevojke (2004. i mlađe)
Jučer u 22:09
1 HRL - sjever 2026/27
Jučer u 21:35
Svjetski rukomet
Jučer u 21:24
Rukometni transferi
Jučer u 21:16
Paket24 Premijer liga 2026/27
Jučer u 19:28
1.HRL - jug 2026/27
Jučer u 19:11










