Zvezda slavila u Zagrebu

Sportnet subota, 22.12.2007.

U prilično tvrdoj utakmici osmog kola Panonske lige, sa više od 100 minuta kazni, hokejaši Crvene zvezde zasluženo su osvojili bodove pobijedivši domaćina KHL Zagreb rezultatom 1-2 (0-2,1-0,0-0)...

Pauza od pet tjedana ostavila je traga na igri Zagrebaša. Nesigurnost u igri i veliki broj pogrešaka Veprova gosti iz Beograda znali su iskoristiti i prednost ostvarenu u prvoj trećini sačuvali su do kraja utakmice. Činjenica da su golmani proglašeni za igrače utakmice govori o stalnim pritiscima na obje strane. Sudački kriterij bio je po volji gledatelja koji su mogli uživati u čvrstoj igri a za dodatna uzbuđenja pobrinuli su se u 58. minuti utakmice Nikola Bibić i Danijel Plahutar.

Slika 1 od 2.

Osvajanjem nova tri boda Crvena Zvezda probila se na treće mjesto tablice.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!