Kostelić: "Nije loše za prvi pokušaj"

Sportnet srijeda, 11.01.2012.
Kostelić: "Nije loše za prvi pokušaj"
Foto: Bojan Koprivica

Najbolji hrvatski skijaš spustio se niz spustašku stazu u Wengenu te osvojio 19. mjesto, rezultat kojim na kraju nije bio nezadovoljan...

Na današnjem prvom treningu muškog spusta u švicarskom Wengenu, Ivica Kostelić zauzeo je 19. mjesto sa zaostatkom od +3.13. za najboljim na treningu, Talijanom Fillom.

Natko Zrnčić Dim zauzeo je 34. mjesto sa zaostatkom od +4.70, a Tin Široki zauzeo je 62. mjesto sa zaostatkom od +9.10.

Ivica Kostelić je nakon treninga kratko komentirao: "Za prvi pokušaj nije loše, staza mi je inače dobro poznata, ali su ovaj puta uvjeti puno drugačiji u odnosu na prošlu godinu. Ima puno snijega, podloga je različita i mijenja se.".

"Malo sam taktizirao u donjem dijelu staze da uštedim snagu jer mi nedostaje skijaške kondicije zbog ozljede koju sam zadobio još u Bormiju", izjavio je pak Natko Zrnčić Dim.

Sutra je na rasporedu drugi trening spusta.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik11.01.2012. u 18:35
    kada bi u petak zaostatak bio ispod 2 sekunde to bi bilo sjajno i sa tim zaostatkom bi vrlo vjerojatno bio prvi,mada ni ispod 3 sekunde nije lose...samo deri Ivo!!!
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik11.01.2012. u 16:45
    samo tako profesore
    Obrisan korisnik
  • matcky9611.01.2012. u 15:39
    Nije nikako loše...
    matcky96