SuperSport HMNL, doigravanje, finale, 10.05.2024, 20:15 h
Josip Jurlina 38', 38'
6:0(2:0) Futsal Dinamo

Olmissum korak bliže tituli prvaka nakon visoke pobjede u trećoj utakmici

Branimir Korać • petak, 10.05.2024.

Treća finalna utakmica između Olmissuma i Futsal Dinama odigrana je u Omišu, a domaćini su slavili s čak 6:0. Sjajan nastup i potvrda odlične forme koju su pokazali već u Zagrebu...

Matija Đulvat

Nakon što je Olmissum slavio u drugoj utakmici finalne serije protiv Futsal Dinama, u trećoj utakmici napravio je još jedan korak prema tituli pomevši Zagrepčane sa 6:0.

Igraj na utakmice futsala na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U konačnici rezultat je bio previsok, nema dvojbe da je Olmissum bio bolji i opasniji protivnik, ali četiri gola pala su u samoj završnici kada je Futsal Dinamo krenuo na sve ili ništa i igrao s igračem-vratarom.

Domaćin je od početka stvarao prilike, krenuo je vrlo agresivno i otvoreno, a do prednosti je stigao u petoj minuti. Hrstić je odradio veći dio posla i onda proigrao Kolobarića na drugoj vratnici, a on lakoćom zabija za 1:0.

Domaćin je bio bolji i opasniji i u nastavku prvog dijela, a na drugi pogodak morao je pričekati do završnice prvog dijela kada je Finac Vanha pobjegao Postružinu i zabio iskosa za 2:0.

U drugi dio Futsal Dinamo je krenuo bolje, imao je nekoliko vrlo solidnih situacija, međutim Rozga je branio sjajno.

Pet minuta prije kraja Matija Đulvat pozvao je minutu odmora i nakon toga zaigrao s golmanom-igračem.

Taj rizik Dinamu se nije isplatio, loše je reagirao, a Olmissum je kaznio svaku pogrešku.

Gosti su primili do kraja čak četiri pogotka, dva puta strijelac je bio Jurlina, a po jednom Kustura i Hrstić za konačnih 6:0.

Četvrta utakmica na rasporedu je u ponedjeljak u Omišu.