Opatija upisala važnu pobjedu protiv Karlovca u borbi za prvo mjesto u SuperSport Drugoj NL

Mihaela Bradovski • subota, 11.05.2024.

Odigrana su tri susreta 27. kola SuperSpoort Druge NL, a važnu pobjedu u borbi za vrh ostvarila je Opatija koja je svladala Karlovac na riječkoj Kantridi...

Vrlo važan dvoboj odigrali su Opatija i Karlovac, Karlovčani su tražili pobjedu s kojom bi potpuno zakomplicirali utrku za prvo mjesto, ali nisu do nje došli, Opatija je slavila s 1:0.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Upisala je pobjedu pogotkom Ajayija u 77. minuti susreta i tako napravila veliki korak prema prvom mjestu na kraju sezone i prolazu u rang više. Drugoplasirani Radnik iz Križevaca zaostaje četiri boda, ali tek će odigrati svoj susret 27. kola i to na svom travnjaku protiv Krka.

Poraz Karlovca iskoristila je Kustošija koja je skočila na treće mjesto pobjedom 4:2 protiv porečkog Jadrana. Porečani trebaju bodove u borbi za ostanak u ligi, ovdje su i poveli, ali Kustošija je ipak slavila.

Gavrić je u 30. minuti doveo Jadran u vodstvo, ali Guja i Markelo su pogodili za preokret do kraja prvog dijela. U nastavku pogodaka nije bilo do 88. minute kada Petković zabija za 3:1, minutu kasnije Ivetić smanjuje, ali u sudačkoj nadoknadi Mihaljević pogađa za konačnih 4:2.

Hrvatski dragovoljac u izravnoj borbi za ostanak u ligi upisao je važnu 2:0 pobjedu protiv Grobničana. Miyamoto i Šoljić bili su strijelci.

(Ne)red, (ne)rad i (ne)disciplina

Hajduk je ponovno zaključio sezonu bez najvažnijeg domaćeg klupskog trofeja u natjecateljskoj godini u kojoj se činilo da će se vratiti na...