Supersport Prva NL, 24. kolo, 28.03.2024, 15:30 h, Dugopolje, ŠC Hrvatskih vitezova
Suci: Antonio Škobić (Čepin), Igor Babić (Orahovica), Marko Reljan (Osijek)
Dugopolje
Dugopolje
0:0(0:0) Dubrava
Dubrava

Dugopolje i Dubrava remizirali, Biliškov i Mandić i dalje u čekaonici za prvu pobjedu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 28.03.2024.

I Dugopolje i Dubrava očekivali su više od dvoboja 24. kola SuperSport Prve NL. U konačnici remizirali su bez pogodaka...

Ivica Vidović
72'
21
Dražen Bagarić
81'

Petrick Junior Osei Kesse
46'
25
Dario Sivonjić
69'
22
Sirong Li
81'
16
Dino Tomas
87'
18
Matija Tunjić
87'
Petra Mandić

Dvoboj u Dugopolju nije ispunio očekivanja. Dugopolje i Dubrava odigrali su bez pogodaka nakon što su u prvoj utakmici ove sezone ponudili četiri, a u drugom tri gola.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovaj put nije išlo, obje momčadi nisu imale mirnoće u završnici i bilo je premalo onih pravih prilika. Dubrava je imala deset udaraca na gol, dva više od Dugopolja, ali bez ikakvog posla za domaćeg vratara Lukića s obzirom da nije bilo niti jednog udarca u okvir gola.

Pravih prilika nije bilo sve do 27. minute kada je Bruno Zdunić nakon ubačaja s lijeve strane dobro pucao glavom, ali lopta je završila na gredi.

Bilo je to najbolje razdoblje Dugopolja u susretu, u 30. minuti nakon lošeg ispucavanja vratara Mustapića, domaćin je došao do lopte, Zdunić se našao sam pred golom, prebacio Mustapića, ali Janjiš je fantastičnom intervencijom izbio loptu s gol linije.

Dio kraja prvog dijela Dubrava je dva puta zaprijetila preko Janjiša, ali završnica je bila loša dok je pred gostujućim golom opasan bio Rodić koji je pucao iskosa u Mustapića.

U drugom dijelu vrlo brzo su zaprijetili Kekez i Ikenna, ali obojica neprecizno. Domaćin je do kraja prijetio preko Vidovića i Zdunića, no rezultat se nije mijenjao. Ostalo je 0:0, bez pobjednika.